MSN Messenger 7.5 jookseb kokku.

Küsimused ja probleemid messengeri kohta.
Külaline

MSN Messenger 7.5 jookseb kokku.

Postitus Postitas Külaline »

kõik on kena hetkeni kui sisse hakkab logima...sis tuleb paroolile kaks tärni juurde, natuke aega üritab sisse logida ja sis hangub ära.....On kellegil sellist jama olnud???
Viimati muutis Külaline, Kolmapäev, 22 Veebruar 2006, 00:29, muudetud 2 korda kokku.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Hmm...Mul kah unmbes taoline jama...nagu eile yritasin sisse logida...aga nagu jooksis kokku...ja juba kaks päeva on nii..:S ma sis remuuuuvisin selle 7,5 ja tõmbasin uuesti...aga ikkagi sama jama..MIDA TEHA????
praegu pean kasutama windows messengeri..:S
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Nii...ja nüüd olen prooovinud igast muid vanemaid msn-e uuesti tõmmata aga ikkagi sama jama...nagu logib sisse...aga jookseb sis kohe kokku...et tahaks teada,kas viga on mu arvutis w siiski msn'is...nagu ma olen kuulnud,et ka teistel on see jama..:/
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

milliste msn messengeri versioonidega on täpselt tegu.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

No alguses oli mul ikka 7,5 see jooksis kokku, sis ma remuuuvisin selle, ja tõmbasin uuesti...ikkagi...nii sis ma tõmbasin 8,0 see nagu yldse ei töötand, lasin selle kah maha ja tõmbasin 7,0 see jooksis kah sisse logimise ajal kokku...ja nüüd on nii,et ma ei saa enam windows messengeri kah...sest see viskab kohe peale sisse logimist välja:(
mis toimub?
Trinka

Postitus Postitas Trinka »

Hmm...Mul kah jälle 7,5 jamab täiega...Jookseb sisse logimise ajal kokku..
Hästi kaua logib sisse ja sis lõpuks ytleb,et Not Responding..
Mida teha..
nagu ma lasin maha ja tõmbasin uuesti,see ei aita..
sis tegin seda repairi w asja kah..ikkagi ei aita..
ma ei saagi aru enam,kas asi on minu arvutis w on ikka viga msnis..
proovisin tõmmata ka vanemat versiooni msnist, kuid ikka sama jama..:S
Mida teha?
Kasutaja avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Postitusi: 843
Liitunud: Teisipäev, 31 Mai 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Kontakt:

Postitus Postitas Pistik »

Põhjusi selle probleemi tekkimiseks on palju, niisamuti ka lahendusi.

Esiteks:
Lülita välja viirusetõrje programm ja proovi siis uuesti logida. Kui sul puudub viirusetõrje programm siis hangi see omale (näiteks AVG Free Edition) ja kontrolli siis oma arvuti üle - Messengeri kokkujookmise põhjuseks võib olla viiruste olemasolu sinu arvutis.

Teiseks (kui esimeset plnud kasu):
Kui on mõni plugin (Messenger Plus! jne.) installitud siis tuleks see eemaldada (Add/Remove Programs paneelist). Eemalda ka MSN Messenger süsteemist (Add/Remove Programs paneelist!!) ja seejärel proovi teha "puhast" installi.
Trinka

Postitus Postitas Trinka »

Ok, Prooovin
AVG mul on, see ei leia kunagi yhtegi viirust..
aga jah ma sis lasen msn plus!'i maha...
Trinka

Postitus Postitas Trinka »

Ja ikka ei aita..:S
Kasutaja avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Postitusi: 843
Liitunud: Teisipäev, 31 Mai 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Kontakt:

Postitus Postitas Pistik »

Messengeri lasid ka maha vahepeal ikka jah?

AVG-ga sa tegid full scani (Scan Computer), igaksjuhuks võid käia veel ka Spybot'iga üle ja siis proovida. Selline sisselogimis jama võib ikkagi viidata viiruste/pahalaste olemasolule sinu arvutis.

Kuskilt leidsin veel mõned võimalused:

* MSN Messenger'i versioon mida sa kasutad võiks olla kõige viimane väljalase (7.5.0324 või 8.0.0792), väikeste nubrimuudatuste taga peituvad suured muudatused.
* Muuda oma MSN parooli ja proovi siis uuesti.
* Tühjenda oma browser'i (IE) cache ja cookies.
* Tõmba omale see fail, käivita see. Selle tulemusena tagatakse kõigi vajalike dll failide olemasolu mida Messenger vajab.
* Kui sa kasutad tulemüüri, siis tuleks see nii seadistada, et see ei blokeeriks Messenger'i
* Vaata oma IE turvaseadistused (Security) üle. Ava Internet Explorer, vajuta Tools>Internet options. Liigu Advanced tab'ile ja otsi üles turva sektsioon (security). Veendu, et kasutad SSL 2.0 ja SSL 3.0 (nende ees peab olema linnuke).
Viimati muutis Pistik, Neljapäev, 29 Juuni 2006, 12:52, muudetud 3 korda kokku.
Trinka

Postitus Postitas Trinka »

Nii...nüüd ma miskit selle tulemüriga jändasin, võtsin yhe koha pealt linnukese eest ära..:S ja hakkas tööle...aga ma ei tea kas selle tulemüüri pärast....v jah...aga igaljuhul tänud abi eest..
Trinka

Postitus Postitas Trinka »

ToreTore...jälle ei funka..:/
Kasutaja avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Postitusi: 843
Liitunud: Teisipäev, 31 Mai 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Kontakt:

Postitus Postitas Pistik »

Ma pakun, et asi ongi siis tulemüüris äkki. Mis firmalogo see kannab.
Trinka

Postitus Postitas Trinka »

Hmm...Kui ma vaid teaks..
Trinka

Postitus Postitas Trinka »

Aa..ei mul on Windows FireWall
Kasutaja avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Postitusi: 843
Liitunud: Teisipäev, 31 Mai 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Kontakt:

Postitus Postitas Pistik »

Noo mis tulemüüriga on tegu, windows'i enda tulemüür või mõni muu. (kui muidu ei saa siis tee screenshot ja postita siia, pildi võid laadida siia)


Ok uurin seda asja natuke.
Viimati muutis Pistik, Neljapäev, 05 Jaanuar 2006, 21:30, muudetud 1 kord kokku.
Trinka

Postitus Postitas Trinka »

Windowsi oma jah..
Trinka

Postitus Postitas Trinka »

Mingi aeg mul jälle msn töötas normaalselt aga nüüd jälle mingi nädal aega pole töödanud...väga vihale ajab juba..:S ma ei saa enam yldse aru mis sellel viga on- valepeal töötab,siis jälle mitte...ma olen ju igast värke juba proovinud:S
Kasutaja avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Postitusi: 843
Liitunud: Teisipäev, 31 Mai 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Kontakt:

Postitus Postitas Pistik »

aga kas sa oled äkki midagi muutnud, messenger'i seadetes, installinud mõne lisa. Või on mõni "kõrvaline" isik midagi "seadistanud".

Kas see mittetöötamine väljendub lihtsalt sisselogimis probleemides või on midagi keerulisemat.
Trinka

Postitus Postitas Trinka »

Kust neid messengeri seadmeid sis yldse muuta on võimalik?


Ja nagu sisse logimise ajal jookseb msn kokku.
Vasta