1. leht 1-st

Probleem arvuti viirusetõrjega.

Postitatud: Esmaspäev, 12 Aprill 2010, 10:08
Postitas katikalda
Tere :(

Mure on järgmine,2 kuud tagasi installisin arvutisse avasti,mis töötas nagu õlitatult ja kaitses ka viiruste eest,alati kui ilmus kuvari ribale teade: (no firewall turned on) ja avastil oli hüüumärk peal kadusid need vead ja avast kaitses kohe arvutit.Aga nüüd 2 päeva tagasi kui arvuti käivitasin siis märkasin et avast enam ei kaitsenud arvutit ja alla ribale jäi punane ikoon ja see sama teade et (no firewall turned on,click this balloon to fix this problem).
Ma siis vaatasin et tulemüür oli staatuselt ok aga lihtsalt viiruse kaitse enam ei töötanud,proovisin teisi variante aga siiani ei ole see toiminud,loodan et seletasin arusaadvalt,ühesõnaga windows security center-is enam viirusetõrje enam ei toimi ja kui ma sealt õpetusest lugesin siis soovitati teha nii et klõpsa kastile (recommended),tegin nii ja sealt edasi lugesin et mul on endal arvutitõrje millega ma arvutit monitoorin, see ei aita.Isegi spyware terminaator ei kaitse arvutit. Filehippo.com otsisin ja proovisin eri variante aga viirusetõrje enam ei kaitse nii arvutit nagu enne,mis sest kasu on...windows ütleb et enam ei leia viirusetõrjet mis arvutit kaitseks.Kas uue viirusetõrje ostmine aitaks.Ma ei oska ise midagi siin ära teha kui ükski viirusetõrje ei fikseeri seda viga,endal on XP pro.

Lugupidamisega Kati

Re: Probleem arvuti viirusetõrjega.

Postitatud: Teisipäev, 13 Aprill 2010, 08:52
Postitas Pistik
Võibolla on Avast lihtsalt uuendamata?

Re: Probleem arvuti viirusetõrjega.

Postitatud: Pühapäev, 17 Juuli 2011, 06:28
Postitas katikalda
Tere,
Avastit ma enam ei kasuta,hetkel on AVG Antiviirus,kuid ka seda ei tunne arvuti security center ära,üleüldse ei tunne see ühtegi viirusetõrjet ära.Mis kasu sellest on kui ma olen proovinud kõike tõrjeid aga windows security ei tunne ühtegi tõrjet.AVG uuendab end edasi aga tulemus on ikka sama.Järelikult peab olema probleem tõsisem miks arvuti viirusetõrjet ei tunne. Kas on võimalik seda viga üldse parandada?

Lugupidamisega arvuti omanik.
Kats

Re: Probleem arvuti viirusetõrjega.

Postitatud: Esmaspäev, 18 Juuli 2011, 11:56
Postitas Pistik
Võibolla on probleem selles, et süsteemis on sees viirus mis segab antiviirus programmi tööd ning ka security center'i ja antiviirus programmi omavahelist suhtlust.

Kui nii siis soovitan arvutit mõnele spetsialistile näidata.