Probleem dynamic background'idega.

Küsimused ja probleemid messengeri kohta.
Vasta
ice901

Probleem dynamic background'idega.

Postitus Postitas ice901 »

probleem dynaamiliste taustapiltidega...et ei lase kaustada neid...kui keegi saadab ütleb et "You could not send or receive a shared background from..." ise arvan et äkki on probleem flash playeris a seda ei lase maha võtta et uuesti peale panna :?
Viimati muutis ice901, Kolmapäev, 18 Jaanuar 2006, 16:43, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Postitusi: 843
Liitunud: Teisipäev, 31 Mai 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Kontakt:

Postitus Postitas Pistik »

flash playeri uuendamiseks ei ole tegelikult vaja seda maha võtta (eemaldada). Aga kui seda eemaldada soovid siis sulge kõik flash player'it kasutavad programmid (Interner Explorer ja teised browserid ja MSN Messenger) täielikult nii, et system try'le ka messengeri ikooni ei jää ja siis juba kontroll paneelist "Add or Remove Programs" alt on võimalik Flash player eemaldada.

Kas sa winks'e saad installida? Kui ei saa siis peaks probleem olema seotud MSWINSCK.OCX failiga(lahendus).
ice901

Postitus Postitas ice901 »

nu ma sain flashi uninstallida ja panin ka uuesti peale a ikka ei lase neid dyn.taustu kasutada
ice901

Postitus Postitas ice901 »

ma uuendasin selle MSWINSCK.OCX faili ka ära nagu õpetuses juhendati, see ka ei aidanud....vähemalt winke ma lisada ei saa...natuke aega üritab ja sis ütleb et "content installation failed.please try again later"
ice901

Postitus Postitas ice901 »

ja kuidas ma saaxin vaadata kas mul flash üldse arvutis töötab ja mis versioon ta on :?
Kasutaja avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Postitusi: 843
Liitunud: Teisipäev, 31 Mai 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Kontakt:

Postitus Postitas Pistik »

parem klikk mõnel flashil mis asub mõnel veebilehel ja sealt valida "About Macromedia Flash Player"
ice901

Postitus Postitas ice901 »

nu ja kui ta mul ei tee midagi kui ma valin selle "about macromedia plash player"???
Kasutaja avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Postitusi: 843
Liitunud: Teisipäev, 31 Mai 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Kontakt:

Postitus Postitas Pistik »

Ava siis lihtsalt see leht oma veebibrowseris ja vaata mida kuvatakse.[/url]
ice901

Postitus Postitas ice901 »

nii...ütleb et flash player on insatllitud...a mix ta ikkagi ei lase dyn.taustu kasutada??? ega winke installida
Kasutaja avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Postitusi: 843
Liitunud: Teisipäev, 31 Mai 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Kontakt:

Postitus Postitas Pistik »

MSWINSCK.OCX faili uuendamise tulemusel kuvati sulle mida ???
ice901

Postitus Postitas ice901 »

nu kuvati et "DllRegisterServer in\windows\system32\MSWINSCK.OCX succeeded"
Vasta