Uus msn7.5 ei taha tööd teha.

Küsimused ja probleemid messengeri kohta.
Vasta
rico

Uus msn7.5 ei taha tööd teha.

Postitus Postitas rico »

lasin siis selle 7.5 peale ...kõik kena kuni sisse logimiseni...mina sain aru et firewall hoiab kinni ....vaatasin listid üle lasin uuesti isegi msn-i firewalli listi.....aga ikkagi seda sama ajab ..kas kellegil on sama asja olnud ...or smt ??? PILT--> http://metsa.mine.nu/msn.JPG isegi kui ma firewall offi panen ikka sama asja ütleb[/img]
Viimati muutis rico, Laupäev, 05 November 2005, 12:07, muudetud 1 kord kokku.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

mingil 7.5 versioonil esines selline jama vahepeal...siis tuli troubleshooti vajutada ja oodata natuke aega ja siis uuesti proovida
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

ei saa krt proovisin alates -->7.5.0160 beta ikka sama jama ....ja see troblshoot seda kah sai katsetatud panen sealt repair lööb msni topaknaks ..siis sign in ja ikka sama asi... huvitav kas norton ei sega kuidagi ??? mul norton- antivir firewall on winioma et nortonit ei kasuta firewallina....aga äkki sega ikkagi norton kuidagi ??
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

aga kuidas olid lood vanemate messengeri versioonidega, kas siis oli ka norton peal või
rico

Postitus Postitas rico »

7.0 funkab kenasti.......aga just see 7.5
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

väike õpetus inglise keeles sinu probleemi vastu siin
How to fix error code 80048820
Problem description

When you start MSN Messenger you cannot sign in, and you get the message:

Sorry, we were unable to sign you in to the MSN Messenger at this time. Please try again later.

To let us try and troubleshoot the problem, click the Troubleshoot button.

80048820
Fix this error / possible solution

* This error can be caused by problems on the MSN servers, look at the status page to see if there are problems reported. If there are, the best thing to do is probably to wait until they are over.
* A frequent cause is that the time on your computer is not correct.
To correct the time on your computer, double-click the clock in the bottom right of your screen, in the window that appears you should check both the time and date.
If you use Windows XP, you can automatically correct the time by clicking the "Internet Time" tab, next click the "Update Now" button.
* If you still have problems connecting with the time adjusted, try to run this file. This will make sure MSN Messenger can find all the files it needs on your computer. Note that running the file can take a few minutes.
*If MSN Messenger still does not work after running the file, try to reinstall or repair Internet Explorer.
Viimati muutis Külaline, Pühapäev, 20 November 2005, 18:30, muudetud 1 kord kokku.
rico

Postitus Postitas rico »

töötab nigu niksti :D tänud :-)
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

aga kas te äkki oskate aidata sellise probleemi puhul kui tuleb ette selline kiri kui üritan sisselogida:
signing in to MSN meesenger failed because the service is temporarily unavailable. Please try again later.

aga se later on minu puhul juba kaks päeva olnud ja kui keegiteine tahab minu arvtist msn'i sisse logida, siis ta saab, aga mina mitte

ja kas asi võib olla selles et umbes 4 päeva tagasi ma downloadisin endale a-patchi, kuid otsustasin siis selle maha võtta
pärast seda need jamad hakkasid...

teadmiseks igaksjuhuks ütlen, et mul kõige uuem msn, kuid olen proovinud vanematesse logida, ikka ei saa
ainult hotmaili, saan kirje vaatama
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Anonymous kirjutas: ja kas asi võib olla selles et umbes 4 päeva tagasi ma downloadisin endale a-patchi, kuid otsustasin siis selle maha võtta
pärast seda need jamad hakkasid...
Mida sa selle a-patchi maha võtmise all mõtled ...taastasid algseadmed?
lase messenger maha täielikult ja proovi siis uuesti installida
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

tegin seda juba mitu korda, aga ei aita

selle a-patchiga, ma eemaldasin sisselogimis aknast need kirjad ja lisasin sign out nupu aknale...



mida ma veel avastasin on see et ma ei saa ka teistest arvutitest enma sisselogida :(
ma ei tea tõesti enam mida teha
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

mida ma veel märkan, et kui ma sisestan oma parooli, siis see suureneb kahe või kolme * taärni võrra :S
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

siis on probleem keerulisem
hotmaili sa saad sisselogida ja messengeri ei saa kuskilt, muidu võiks arvata, et sa oled õige parooli unustanud
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

hotmeili saab sisse logida, aga messengeri ei lase
Vasta