Video üleslaadimine youtube keskkonnas

Interneedusest
Vasta
katika75
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: Laupäev, 26 September 2009, 16:10

Video üleslaadimine youtube keskkonnas

Postitus Postitas katika75 »

Tere,
Mõtlesin siin, et küsin natuke abi youtube keskkonnas video üleslaadimise kohta. Nimelt olen ma proovinud videot laadida aga see võtab jube kaua aega, vahepeal mõtlesin siin, et täitsa tüütu on,et ei saagi, fail mille üles laadida püüdsin oli peaaegu juba video keskkonnas olemas aga selle laadimine jätkus ka pärast 8 tundi. Kui kaua üldse võtab selline asi aega et omi asju sinna panna. Kirjas on õpetuses et kui pärast 8 tundi ikka video laeb võtke see maha ja laadige uuesti,tegingi nii aga sama probleem jätkus. Kõik nagu tegin enda arust õigesti ja videosid teen ikka algajale lihtsa windows movie makeriga,kuid kui video üles laen võtab see faili vastu küll aga laadimine jätkub ikka kui 8 tundi möödas.peaaegu ööpäev läbi,olen näinud siin youtubis et siin on ka pikema ajaga videosid näiteks 32 minutilisi kuigi on öeldud et peab olema alla 10 minuti. Minu videod mille olen proovinud üles laadida on alla 10 minuti nii 5 minutit või vähem.Aga laadimine võtab nii kaua aega. Mis saaks ära teha et see nii kaua aega ei võtaks,muidu ju peaks kõik enam vähem ok olema. Mida ma siis valesti teen??? :roll: :?

Kati
Kasutaja avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Postitusi: 843
Liitunud: Teisipäev, 31 Mai 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Kontakt:

Re: Video üleslaadimine youtube keskkonnas

Postitus Postitas Pistik »

Võibolla on faililaiend youtube jaoks tundmatu - millises formaadis fail on?
Võid proovida ka täiuslikumat videode üleslaadimise moodust
katika75
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: Laupäev, 26 September 2009, 16:10

Re: Video üleslaadimine youtube keskkonnas

Postitus Postitas katika75 »

Ei,fail ei olnud tundmatu see oli avi fail,mida youtube nõuab seda teen, aga kas see Teie pakutu töötab,ma tšekkasin seda aga seal oli mingi hoiatuskiri ülal...

Aa ja siis üks küsimus veel,mis küll youtubi kohta ei käi,küll aga küsiks et kuidas leida Sony vegas pro 8-le
eesti keelset õpetust,mitte sellist vigast vaid ikka sellist kust aru saab,keegi oli leidnud netiavarustest aga mina ei ei tea kust leida.Inglise keelest väga palju ka ei aru saa.

Ette tänades Kati
katika75
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: Laupäev, 26 September 2009, 16:10

Re: Video üleslaadimine youtube keskkonnas

Postitus Postitas katika75 »

Tegin nii nagu Te õpetasite aga see lk ütles midagi ja mitme video alla laadimisel nõudis see mingit Gear värki,tegin ka selle ära aga kui uuesti proovisin siis ütles see jälle et nõuab mingit Gear`i nii vist ikka ei saa. Mis siis ikkagi saab,kui kaua see aega võtaks et laadida üles videot,ma ei tee ju suuri videosid ainult alla 10 minuti. Ja enamasti avi failis. Ühe korra ma tegin siin youtuubis ja laadis 8 tunniga ära ja nüüd võtab see nii kaua aega,äkki oskate midagi soovitada. Vabandust et ei ole eriti professionaal selles vallas. Selleks vist foorumid ongi et nõu küsida. Loodan et saate minust aru.Ja ma ei ole video näol üles laadinud omi asju olen video teinud ainult fotodega ja windows movie makeriga.Ei usu et midagi valesti oleks teinud....aga noh. Midagi peaks ju olema et üleslaadimine venib.

Kati
Kasutaja avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Postitusi: 843
Liitunud: Teisipäev, 31 Mai 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Kontakt:

Re: Video üleslaadimine youtube keskkonnas

Postitus Postitas Pistik »

See tulekski installeerida (Google Gear)
Vasta