PROBLEEM WINDOWS LIVE MESSENGERIGA 8.51302

Küsimused ja probleemid messengeri kohta.
Vasta
kalda200
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: Reede, 29 Mai 2009, 11:40

PROBLEEM WINDOWS LIVE MESSENGERIGA 8.51302

Postitus Postitas kalda200 »

TERE,OLEN SIIN UUS NÄGU,JA PÖÖRDUSIN SIIA ET KEEGI KES ARVUTIALASELT MIDAGI TEAB,OSKAKS NÕU ANDA,NIMELT MUL ON MSNNIGA VÄIKE JAMA,SISSELOGIMISEL,ON IKOON MUSTAL TAUSTAL,MITTE TERVE SISSELOGIMISAKEN POLE MUST VAID AINULT SELLE IKOONI ÜMBERT MIS SISSELOGIMISEL KEERLEMA HAKKAB,JA MSNNIS EI SAA MA KASUTADA KA VANU EMOTIKONE VAID KASUTAN UUEMA AJASTU SMAILISID SEST VANEMAD EMOTIKONID ON KA MUSTA TAUSTAGA ÜMBRITSETUD, KA SEADETES EI OSKA MA MUUD TEHA,KAS OLEKS KEEGI KES OSKAB ÖELDA MILLES PROBLEEM ON?? :roll:
VÕI ON MINGI PROGRAMM PUUDU???! MINGITE NALJAMEESTE NÕUANDEID MA KUULDA EI TAHA VAID IKKA NENDE KÄEST KES TEAVAD KA IKKA MIDAGI, OLEKS HEA KUI SAAKSIN OMA MURELE LAHENDUSE, VAREM SAIN KASUTADA KÕIKI EMOTIKONE JA SMAILISID AGA NÜÜD EI SAA SEST KUI KELLEGIGA RÄÄGIN JA MULLE SAADETAKSE EMOTIKONE ON MINUL KÕIK NEED NÄOD MUSTA TAUSTAGA, MA SIIN PAAR KUUD TAGASI KASUTASIN SELLIST PROGRAMMI NAGU (TORRENTS DOWNLOAD,) JA SEE SIDUS END KOHE ARVUTIS TEISTE PROGRAMMIDEGA NING PÄRAST SELLE PROGRAMMI EEMALDAMIST JÄIGI MSN SELLISEKS NAGU EELNEVALT KIRJELDASIN. TEAN ET KÕIK EI OLEGI ÜHTMOODI TARGAD JA IGA INIMENE ÕPIB OMA VIGADEST,ET MIND SIIN SÕIMAMA EI HAKATAKS,EGA MAATASA MATERDAMA, LOODAN SIINPOOLSET MÕISTMIST JA ARUSAAAMIST,

EHK OSKAB KEEGI MIND AIDATA :roll: :roll:

KATS
Kasutaja avatar
Olavi
Tarkvara Spetsialist
Tarkvara Spetsialist
Postitusi: 1454
Liitunud: Pühapäev, 07 Mai 2006, 21:18

Re: PROBLEEM WINDOWS LIVE MESSENGERIGA 8.51302

Postitus Postitas Olavi »

pole sellist asja kogenud, niipalju kui leitsin internetis, on/oli ühel inimesel selline probleem , lahendust sellele kahjuks ei leitud, aga soovitati video driverid uuendada....ehk aitab?

Kui ei, soovitaks teha reinstall WLM 8.5-le (ehk maha installida ja uuesti installida), või siis minna uuema WLM kasutajaks ja installida WLM 9.0

PS: Paluks ,et Caps Lockiga pealkirju ja tekste ei kirjutataks :wink:

Kõike Paremat,
Olavi
Kui leiate vigu ,andke teada: https://www.pistik.net/foorum/viewtopic.php?f=60&t=715
Pistik.net Meeskond!
kalda200
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: Reede, 29 Mai 2009, 11:40

vastus kirjale,

Postitus Postitas kalda200 »

Tere taas foorumisse,pealkirja all, probleem windows live messengeriga, sai lahenduse, uut messengeri ei hakanud üldse installima,ja 8.5 messengeri uuesti installimine ei anna ka tulemusi kuna olen seda varem teinud,lõpuks sain lahenduse,installisin oma arvutisse windows live messengeri 8.1 mis sobis nagu rusikas silmaauku ja sellel ei ole probleemi,vähemalt mitte sellist mis oli 8.5,kuigi sisselogimisel näitab küll et uus windows live messenger on olemas aga ma ei pane seda sest sellel on teadagi mis viga. Olen rahul sellega mis praegu kasutan. :D. Nii et kellel sarnaseid probleeme esineb võib ju proovida varasemat versiooni messsengerist. Ja aitäh ka nõuandjale,

Ilusat suve ja päikest soovides Olavile :) :)
Kats
Vasta