Probleem kontaktide kuvamisega

Küsimused ja probleemid messengeri kohta.
Vasta
katika75
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: Laupäev, 26 September 2009, 16:10

Probleem kontaktide kuvamisega

Postitus Postitas katika75 »

Kuna kõik eelnevad msni kasutajad kurtsid siin muret et ei saa kasutada wlm 9,0 viimast versiooni siis kinnitan et mul on sama,sisselogimisel öeldakse et server pole saadaval ja tundub et see on üks igavene jama,hetkel kasutan msn messengeri 7.0 aga postkasti minnes on selle versioon nagu ikka tavaline,
See uus jandib pikka aega,ei saa üldse kasutada,ja kui mul õnnestubki mul sisse logida siis hetke möödudes kui üritan kasutada kaob selle wlm-i ikoon tööriista ribalt alt ja kõik,kogu moos.
7.0 MSN-I tüütuseks on see et iga kord on vaja kirjutada oma sisselogimisaadress ja nii on kogu aeg siis saan sisse logida. Kas oskab öelda mõni,millal see viimane versioon juba valmis saab.See uninstallimine ei aita ka,endal on windows xp,olen kuulnud et mõnel töötab see versioon hästi ja pole probleemi kuid minul ei tööta,lihtsalt logib välja ja kõik.
Milleks uuendada kui see versioon ei kõlba millekski,uus ja kena ja eesti keelne aga ja paras jamps on ka sellega,enne wlm 7.0 versiooni kasutamist kasutasin 8.1 aga see ei lasknud end sisse logida,ütles et on uusim,viimane versioon olemas aga mis siis nüüd teha?
Xp uuendamine ka ei funka,lihtsalt ei lase end uuendada ja kõik.
Veider küll,mis nad siis reklaamivad uusimast viimasest versioonist kui sellega igavene pusimine käib.
Olen totaalselt nõutu. :roll: :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Kasutaja avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Postitusi: 843
Liitunud: Teisipäev, 31 Mai 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Kontakt:

Re: Probleem wlm viimase versiooniga

Postitus Postitas Pistik »

Eks arendustöö käigus ei tulnud kõik vead välja, Microsoft on tuntud ju oma pooleldi töötavate asjade poolest :D
katika75
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: Laupäev, 26 September 2009, 16:10

wlm sai lahenduse

Postitus Postitas katika75 »

Kuna siit foorumist erilist abi ei saanud,otsisin abi mujalt foorumitest ja ennäe,wlm saigi uuendatud kuid mitte tavapärasel viisil,keegi tark õpetas kuidas toimida,pealegi öeldi et wlm tervet paketti ei ole vaja üldse installida,pidi olema aeglane. Seega lahenes minu probleem märksa teisiti ja edukalt. See töötab,kuigi vahest harva tuleb kiri ette et server pole saadaval,siiski logib see viimane versioon sisse. See versioon tuleks installida teisiti,iga asi eraldi,kusjuures pole lisavidinaid vajagi,nagu fotode jagamine jms mis wlm täispaketiga kaasas on.
Mingi msi failina tuleb see installida. Aga ex igaüks nähku vaeva,mõneski foorumis on kasulikke näpunäiteid ja see on tore,kui on ka mõni targem oskab aidata. :D :D :idea:
katika75
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: Laupäev, 26 September 2009, 16:10

Endiselt probleemid wlm viimase versiooniga

Postitus Postitas katika75 »

:evil: On ikka jama küll. Installisin endale wlm viimase versiooni,mitte aga nii nagu see tavapäraselt ette näeb vaid mingi msi failina ja need on eraldi installitavad nii kontaktid,messenger ja mingi platform,aga aga aga.....
Mida ma valesti teen et kui ma sisse login on kontaktid kadunud ja hakkan jälle otsast peale panema aga kui ma seda teen siis ilmuvad need msnni ja on korraga topelt ja pean need ära taas kustutama mis topelt.
Ja nii on iga kord,kontaktid on kadunud loendist ja ma pean nad lisama.Kas midagi peaks veel lisama juurde et see installitud msn korralikult töötaks.... Täispakett uue msnniga ei tööta sest foorumites olen lugenud et uus on aeglane ja neid lisavidinaid ei ole tegelikult üldse vaja,seetõttu saigi msn arvutisse pandud msi failina ja igaüks eraldi,kuid kontaktide igakordne puudumine ja nende lisamine on tüütu....
Mis teha???????????????? :evil: :evil:
-Liisbeth
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: Reede, 14 September 2007, 09:32

Re: Endiselt probleemid wlm viimase versiooniga

Postitus Postitas -Liisbeth »

Sama probleem tekkis ka minul.
Reedel installisin uue msni ja nüüd enam ei ole ühtegi kontakti mul kirjas.
Mida teha? Kas on võimalik ka kasutada edasi vanemat msn versiooni?
Viimati muutis -Liisbeth, Teisipäev, 10 November 2009, 11:56, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Postitusi: 843
Liitunud: Teisipäev, 31 Mai 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Kontakt:

Re: Endiselt probleemid wlm viimase versiooniga

Postitus Postitas Pistik »

VäikeTommy kirjutas:Veel võiks üritada kustutada järgmisi kaustu (Messenger peaks suletud olema täielikult nende sammude tegemiseks)

Sinu Windowsi kasutaja ja Sinu Messengeri kasutaja asendada siis Sinu enda kasutajanimede ja mailidega

Windows XP puhul:

C:\Documents and Settings\Sinu Windowsi kasutaja\Contacts\Sinu Messengeri kasutaja
C:\Documents and Settings\Sinu Windowsi kasutaja\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\Sinu Messengeri kasutaja

Windows Vista puhul:

C:\Users\Sinu Windowsi kasutaja\Contacts\Sinu Messengeri kasutaja
C:\Users\Sinu Windowsi kasutaja\AppData\Local\Microsoft\Windows Live Contacts\Sinu Messengeri kasutaja
Vasta