Fujitsu Siemens Amilo L1310G puhas install

Uued programmid ja versioonid, probleemid ja abi
Vasta
Krooniline

Fujitsu Siemens Amilo L1310G puhas install

Postitus Postitas Krooniline »

Selline jama mul siis, et oli läpaksa karm viirus ja millest ükski tõrje seda ära ei likvideerinud jne , siis otsustasin format C:\ teha :D
Nüüd on siis selline mure, et windows xp home on uuesti peal, aga nende driveritega mure. Kõige tähtsam on mul saada net järgi, siis ülejäänud peaks juba netist uuenduste teel üleswse leidma.
Võrgukaardi leiab ülesse ja nimeks tal 1394 Net Adapter ja kõik. Kui see nüüd panna "enable" siis näitab ühenduse kiirust 400 Mbps :shock: kuigi peaks näitama 100 Mbps. Ja muidugi kui võrgujuhe järgi panna siis ei mingit ühendust.
Enne formaatimist kirjutasin videogaardi nime ka ülesse, et pärast teda mis driveriga tegu on, aga kui siis hakata seda installima, siis lööb errori, et sellist ei leidu jne
Kas Fujutsu Siemens-il on ka sellist tugi lehte, kust saaks kõik vajaliku vastavalt mudelile alla tõmmata nagu on IBM-il ?

Kasutaja avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Postitusi: 839
Liitunud: Teisipäev, 31 Mai 2005, 15:58
Twitter: emolmesser
Kontakt:

Re: FS Amilo L1310G puhas install

Postitus Postitas Pistik »

1394 Net Adapter peaks hoopis olema iseenesest FireWire (järjestiksiin - võimaldab arvuti külge ühendada välisseadmeid)

Võrgukaart peaks sellele mudelil olema Braodcom 10/100 Ethernet

Driverid peaksid saama nii:
ava leht: http://www.fujitsusiemens.se/home/produ ... _1310.html
vali paremast menüüst "Drivers & downloads > AMILO L Series"

Seejärel peak avanema järgnev leht kus on võimalik teha järgnevaid valikuid:

Pilt

Ülejäänud valikuid ära muuda, ainult punase ringiga valikust vali oma mudel (AMILO L1310G) siis, seejärel suunatakse sind lehele kust pead valima oma op süsteemi, vali sealt Windows XP ning sind suunatakse lehele kus on sinu arvuti driverid. Sul vaja siis sealt LAN alt olevat driverit.

Kas sul plaate polnud arvutil kaasas?

Krooniline

Re: Fujitsu Siemens Amilo L1310G puhas install

Postitus Postitas Krooniline »

jah jõudsin ise ka juba sinna lehele :D Ainuke mure on jäänud, see, et enne formaatimist polnud ka võimalik klavatuuril olevast nupust wiffi kaarti sisse lülitada. Nüüd siis peale windowsi uuendust üks hetk sai ning mõni hetk hiljem jälle ei saa. Sisse ja välja lülitamiseks on nagu ikka eraldi nupp ja kui wiffi kaart sees, siis läheb tuluke põlema jne. Proovisin erinevaid draivereid, aga ei midagi. Peale windowsi uuendust keeras ära ühesõnaga. :?

Vasta