1. leht 1-st

Moto GP ja F-1 kommentaatorid.

PostitusPostitatud: Teisipäev, 31 Mai 2016, 09:13
Postitas joffe
Tunnen huvi, kes on see kommentaator, kes mitteeestipäraselt hääldab sõnu, rõhutades esimest ja ka VIIMAST silpi? Kõrvade peale hakkab niisugune vale rõhuasetuse kasutamine.

Re: Moto GP ja F-1 kommentaatorid.

PostitusPostitatud: Teisipäev, 31 Mai 2016, 13:22
Postitas Pistik
Jutt on siis vist Viasat Sport Baltic kommentaatorist?

Ise sellelt kanalilt spordiülekandeid ei jälgi, lisaks otsisin veel ka saatekavadest selle kohta märget kes kommentaatorid on aga selle kohta pole märget :) Huvitav kas nende tase on nii madal, et ei vääri ära märkimist :)

Re: Moto GP ja F-1 kommentaatorid.

PostitusPostitatud: Neljapäev, 02 Juuni 2016, 13:52
Postitas joffe
Viasat Sport Baltic tutvustab küll ülekande alguses Eesti, Läti ja Leedu kommentaatoreid. Eestit esindavad Kalev Kruus ja veel üks. Kinnitamata andmetel ongi hr. Kruus see, kellest jutt.

Re: Moto GP ja F-1 kommentaatorid.

PostitusPostitatud: Neljapäev, 02 Juuni 2016, 16:14
Postitas Pistik
Peale seda kui TV3 taga olev meediakonsern liigutas vormel-1 ülekanded tasulisele Viasat Sport Baltic kanalile kadus ausalt öeldes isiklikult isu eesti keelset versiooni vaadata - briti SkySport F1 ülekanded on oma kvaliteedilt ja infolt täiesti teisest klassist mis, sest, et juttu ei räägita eesti keeles. Briti "versioon" ei ole pelgalt vormel-1 ülekande kommenteerimine vaid asjas ollakse täiesti sees - otseintervjuud sõitjatega, kuulus Brundle Grid walk jpm mis toob sisse täiesti uue dimensiooni ...

Isiklikult mäletan Are Elleri kommenteerimisi vormel-1 sõitudele, küll juba pea 20 aastat tagasi viimati aga siis oli see veel nauditav :)