Page 1 of 1

Millist Messengeri kasutad

Posted: Wednesday, 22 June 2005, 18:36
by Pistik
Millist MSN klienti kasutad suhtlemiseks MSN võrgus. Ja miks ta nii hea on.

Posted: Monday, 13 February 2006, 21:47
by Pistik
lisasin siis Trillian'i ka valikusse.

Posted: Wednesday, 04 October 2006, 19:02
by Pistik
imelik nii vähe vastanuid ongi või

Posted: Saturday, 21 October 2006, 14:44
by vaatleja
Ühes arvutis kasutan WLM 8.1, ja teises WLM 8.0.
See 8.1 on ikka väga ebastabiilne alles, pidevalt viskab ette 'send error report' akna. Aga no kuna ma ise ennast selle beetatestijaks regasin, siis nagu pole mõtet nüüd viriseda ,et ei tööta korralikult :P

Posted: Saturday, 21 October 2006, 18:02
by Olavi
ma selle stabiilsuse pärast ei hakanudki 8.1 peale panema,muidu üritan alati kõige uuema peal olla:D
loodan et microsoft laseb korraliku ka varsti välja.

Posted: Sunday, 22 October 2006, 10:45
by Pistik
Oli ka vahepeal 8.1 peal aga oli soov vahepeal Messenger Live Plus!' kasutada ja nii sai uuesti 8.0 versioon ennistada masinasse, pole vahepeal viitsinud uuenduskuuri ette võtta.

Re: Millist Messengeri kasutad

Posted: Tuesday, 09 October 2007, 13:37
by Pistik
Poll nüüd siis taasuuendatud.

Võimalik oma valikut nüüd ka uuendada

Re: Millist Messengeri kasutad

Posted: Friday, 30 November 2007, 08:24
by Priit^
Windows Live Messenger 9.0 Beta :)

Re: Millist Messengeri kasutad

Posted: Friday, 30 November 2007, 10:20
by Pistik
Küsitluse variante muudetud nüüd. Olemas ka WLM 9.0 Beta :D