1. leht 1-st

Windows Live Messenger 8.5

Postitatud: Esmaspäev, 28 Mai 2007, 18:28
Postitas Olavi
Ametlik Windows Live Messenger 8.5 Beeta (Ehitus 517)
Windows Live Messenger 8.5 Beeta (Inglise/US).
Windows Live Messenger 8.5 Beeta (Inglise/UK).
Windows Live Messenger 8.5 Beeta (Inglise/India).
Windows Live Messenger 8.5 Beeta (Prantsuse/Prantsusmaa).
Windows Live Messenger 8.5 Beeta (Saksa).
Windows Live Messenger 8.5 Beeta (Hispaania/US).
Windows Live Messenger 8.5 Beeta (Hispania/Hispaania).
Windows Live Messenger 8.5 Beeta (Hiina - Lihtsustatud).
Windows Live Messenger 8.5 Beeta (Jaapani).
NB: miinimum nõudeks on Windows XP SP1 asemel Windows XP SP2.
WLM setup on muutunud ja on teistsugune
Abi
Arutlus
http :// feedback.live.com/eform.aspx?productkey=wlmessenger&q12=Windows%20Live%20Messenger%208.5 - Tagaside
Muutused:
- Uus installimis ikoon
- Uus vaate sättestik
- Uus destop ikoon
- Uus installimis koht (C:\Program Files\Windows Live\Messenger)
- Uus graafiline kasutajaliides)
- Windowsi OneCare integratsioon
- Uus smile. Jänes ('.')
Pildid:
http :// www .imagebanana.com/img/6qw1ah/install1.jpg - Installimis aken
http :// www .imagebanana.com/img/hzrxit/desktop_icon.jpg - Desktop Ikoon
http :// www .imagebanana.com/img/jhge22cu/main_window.jpg - Peaaken
http :// www .imagebanana.com/img/i9lcuiqf/contact_list.jpg - Kontaktide aken
http :// www .imagebanana.com/img/oid9ntty/conversation_window.jpg - Suhtlemis aken
http :// www .imagebanana.com/img/gufjsdda/contact_signin.jpg - Teate aken

Postitatud: Esmaspäev, 28 Mai 2007, 23:01
Postitas Pistik
UP

Lisaks veel mõned screen'id: http :// random.menthix.net/Windows_Live_Messenger_8.5.1235.0517_screenshots/ - link

Postitatud: Teisipäev, 29 Mai 2007, 14:34
Postitas Olavi
WLM lisaprogrammid vajavad natuke nokitsemist ,et töötada 8.5 praegusel hetkel.

Messenger Plus!
Kopeeri msimg32.dll C:\Program Files\MSN Messenger -st C:\Program Files\Windows Live\Messenger -sse Taaskäivita Messenger.

StuffPlug 3
Kopeeri msacm32.dll C:\Program Files\MSN Messenger -st C:\Program Files\Windows Live\Messenger-sse Taaskäivita Messenger.

Postitatud: Neljapäev, 31 Mai 2007, 21:21
Postitas Pistik
Ametlik Messenger Blog postitus ka WLM 8.5 kohta: https://messengersays.spaces.live.com/b ... 7545.entry