Page 1 of 1

Web2Messenger

Posted: Thursday, 02 August 2007, 19:46
by Olavi
Tundub etWeb2Messenger tuleb tagasi Blasphemer alustas selle jagamist ja uuendamist et see töötaks viimase MSN Protokolliga (MSNP15).
Ta lisas veel 14 boti see lisab 9500 personaal ruumi. see teeb kokku 21000

Web2Messenger