Page 1 of 1
radiomaker
Posted: Friday, 17 August 2007, 20:36
by maemees
Kuidas teha internetiraadiot? Kuidas saada tööle arvutis olev muusikaprograam, et saaks raadiosse sealt muusikat lasta? Kas selleks on olemas programmid või saab seda teah oma süsteemidega arvutis? Kui saab siis oleks väga tore

Re: radiomaker
Posted: Friday, 17 August 2007, 21:10
by Olavi
winamp on vaja ja
shoutcast
Re: radiomaker
Posted: Friday, 17 August 2007, 21:14
by maemees
Palun kas saaks täpsemalt? Mul vaja oleks kuidas täpselt seda seadistada?
Re: radiomaker
Posted: Saturday, 18 August 2007, 10:59
by Olavi
http://www.shoutcast.com/download/serve.phtml
http://www.shoutcast.com/download/broadcast.phtml
loe siit see oleks liiga pikk tõlkimine, rääkimaks sõna sõnalt mis tegema peab..olen isegi proovinud seda teha tegelikult ,aga välja pole tulnud..mingi server error vms...seda on paljudel tegelikult.
Re: radiomaker
Posted: Sunday, 02 September 2007, 18:28
by maemees
Milliste programmidega saab veel raadioid teha?
Re: radiomaker
Posted: Sunday, 02 September 2007, 19:31
by Olavi