Page 1 of 1

eBuddy Sony PSP-l

Posted: Tuesday, 25 September 2007, 14:48
by Olavi
kunagi pidi pikalt häkkima et saada PSP-ga MSNi sisse, nüüd uuema PSP versiooni ja sisse ehitatud lehitsejaga on see ülilihtne. eBuddyl on olemas ka täis emoticoni tugi ja olemas hetkel 10 keeles: Inglise, Saksa, Hispaania, Prantsuse, Ungari, Itaalia, Araabia, Hollandi, Portugali and Brasiilia (tulevikus tuleb tõlkeid juurde)
Minge oma PSP-l nüüd m.ebuddy.com ja kontrollige oma betat.

Re: eBuddy Sony PSP-l

Posted: Wednesday, 10 October 2007, 19:33
by Olavi
eBuddy Betale on lisatud nüüd ka grupi konversioon