Page 1 of 1
Lingid ja failid mis ei tööta!
Posted: Monday, 08 September 2008, 20:49
by Pistik
Palun kõik probleemid postitada siia teemasse!
Re: Lingid ja failid mis ei tööta!
Posted: Saturday, 13 September 2008, 21:42
by logard
Millal muutub see asjandu siin EETI KEELSEKS ja kasutaja sõbralikumaks keeleliselt
aha jaa veel : antud link viewtopic.php?f=57&t=710 ehk pikemalt : http :// www. pistik.net/foorum/viewtopic.php?f=57&t=710 andis teistkordesl avamisel vaste : You are not authorised to read this forum.
Re: Lingid ja failid mis ei tööta!
Posted: Saturday, 13 September 2008, 21:58
by Pistik
Kui päris aus olla siis on postitus väheke valesse alateemasse potsatanud.
Siia teemasse ette nähtud tegelikult kaebused
siit lehelt.
Aga teema jätkuks, et Sa võid ju kaasa aidata kui mõni väljend või lause silma eriti kriibib ja parandamist vajab, püüan siis tõlkeid aegamisi muuta. (Teema peaks siis minema
siia alafoorumisse).
KÜSIMUS?
Posted: Saturday, 05 December 2009, 08:36
by robin
KUIDAS SAAB SIMCITY 2000 ALLALAADIDA?
Re: Lingid ja failid mis ei tööta!
Posted: Saturday, 05 December 2009, 11:34
by Pistik
Näiteks siit:
Sim City 2000