Page 1 of 1

Eurovisioon 2009

Posted: Saturday, 09 May 2009, 14:52
by Pistik
Mis arvate kes võiks võita?

Ise arvan, et Suurbritannia lugu on päris hea :D

Re: Eurovisioon 2009

Posted: Tuesday, 12 May 2009, 18:52
by Pistik
Täna siis esimene poolfinaal!

Kes pääseb edasi?