Subtiitrite lisamine filmile

Uued programmid ja versioonid, probleemid ja abi
Vasta
kalda200
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: Reede, 29 Mai 2009, 11:40

Subtiitrite lisamine filmile

Postitus Postitas kalda200 »

Tere foorumisse!

Kes oskaks anda head nõu kuidas lisada supakaid filmile,ei ole proff ja ei oska niisuguseid asju teha. Mis kõige toredam asi,on muidugi ka see et kui supakad filmile on lisatud siis dvd salvestaja ei tunne subtiitreid üldse ära, arvutis näitab küll supakaid aga salvestaja mitte.Mis kasu siis sellest on kui ma ei saa vaadata filmi supakate puudumise pärast, Kas ma pean midagi ümber konvertima või ümbertöötlust tegema et salvestaja supakad ära tunneb????? :? :roll:
Vahest on ka nii et kui supakaid filmiga kokku panna siis on nagu okei,et ei mingit jama,subtiitrid on paikas nii nagu peab.sealsamas on film millel on supakad nii mööda,lihtsalt ei haaku filmiga,jäävad maha.
Mina ei oska selliseid asju,kui kellelgi veel on sellist jama siis oleks hea kui ka teised saaks proff nõu.
Või on olemas ka juba selliseid salvestajaid mis tunnevad supakad ära????

Ma tõesti ei tea mis teha sellistel puhkudel. :( :(
Kasutaja avatar
Olavi
Tarkvara Spetsialist
Tarkvara Spetsialist
Postitusi: 1454
Liitunud: Pühapäev, 07 Mai 2006, 21:18

Re: Subtiitrite lisamine filmile

Postitus Postitas Olavi »

ühesõnaga sa saad informatsiooni leida www. subclub.ee lehelt

aga lühidalt, niipalju kui olen teinud supakatega filme, siis töötab ainult .srt formaat dvd playeril.

see probleem et ei jookse õieti.....see on vägagi tõenöoline, kuna igaüks tahab vb teha filmi natuke endaloominguliseks, lisab ette reklaami või hoopiski lõikab tüki ära, aga supakas on kõik ajaliselt paika pandud mõtle, kui võtad filmi algusest minuti maha või paned minutilise reklaami, siis supakad on kas õigest kohast minut ees või minut maas, aga sellejaoks subclubis tööriist olemas et supaka aega muuta, konvertimis tööriiist ka olemas.

Kõigerohkem soovitan ikka külasta www. subclub.ee ja uuri :wink:
Kui leiate vigu ,andke teada: https://www.pistik.net/foorum/viewtopic.php?f=60&t=715
Pistik.net Meeskond!
Vasta