Jalgpalli MM 2010 jälgimine

Kommenteeri - Jalgpalli MM 2010 jälgimine

Jalgpalli MM 2010 jälgimine

Jalgpalli MM jälgimiseks on mitu allikat.

Traditsioonilistest vahenditest on võimalik ülekandeid jälgida TV vahendusel, ETV kannab 64 kavas olevast mängust üle 56 kohtumist.

Internetist on võimalik mänge vaadata ERR-ETV keskkonnast "Otse" või ERR Jalgpalli MM erileht, samas kehtivad piirangud ning pilti näeb ainult Eestist (eestikeelsete kommentaaridega). Kitsendusteta peaks ülekande jälgitavad olema keskkonnast Eurovisionsports.tv (välismaiste kommentaaridega).

Uuendus
Alates veerandfinaalidest on võimalik jälgida pilti ka suurtelt ekraanidelt. Tallinnas on selleks parim võimalus Vabaduse platsil (vaata ka veebikaamera pilti Vabaduse platsilt toimuvast). Pärnus on selleks kohaks Port Artur 2 ekraan.

Halvasti on lood pubide ja klubidega, sest esialgsete uudiste kohaselt on avalikes kohtades FIFA nõusolekuta pildi edastamine keelatud - Kus vaatad MM'i sina?

Vaata mängude ajakava

Vaata ETV saatekava

Vaata mängude täpset ajakava saatekavas

Vaata jalgpalli TV-st
Lisas: pistik | Lisatud: 12.06.2010 13:07 | Uuendatud: 13.11.2022 16:27

Kommenteeri

BB-kood:


Smailid:
RõõmusNäitab keeltNaljakasKuriKurb
Nimi:

E-mail:

Kommentaar:

Seotud uudised

Seotud uudised puuduvad

Seotud videod

Seotud videod puuduvad

Vaata lisaks

Täna, 21. juunil 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, esineb kohati hoovihma

Täna, 21. juunil on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mandri-Eestis sajab kohati hoovihma. Ennelõunal puhub edela- ja läänetuul, pärastlõunal lääne- ja loodetuul 4-10, puhanguti 13, põhjarannikul kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on 19..23, rannikul kuni 17°C.

Live-panustamine Jalgpalli EM 2024 ajal: Kuidas võtta oma võitudest maksimum?

Jalgpalli EM 2024 on käimas ja miljonid jalgpallifännid üle kogu maailma jälgivad põnevusega iga mängu. Lisaks mängude vaatamisele pakub EM suurepärast võimalust panustamiseks, eriti live-panustamiseks. Live-panustamine on põnev viis osaleda mängus reaalajas ja see pakub mitmeid strateegiaid, et maksimeerida oma võite. Vaatame lähemalt, kuidas live-panustamine töötab ja kuidas teha parimaid otsuseid, et oma võiduvõimalusi suurendada.

Täna, 19. juunil 2024 Eestis pilvkate tiheneb, sajab paljudes kohtades vihma ja on äikest

Täna, 19. juunil Eestis pilvkate tiheneb. Edela-Eestisse jõuab hommikupoolikul sajuala ja levib kirde suunas. Sadu on paljudes kohtades tugev. On äikest. Loode-Eestis on sadu nõrgem ja harvem. Vastu õhtut lääne poolt alates sadu lakkab ja pilved hõrenevad. Puhub lõunakaare tuul 3-9, puhanguti 12 m/s, pärastlõunal pöördub Lõuna- ja Ida-Eestis põhjakaarde, õhtuks kõikjal läänekaarde ning tugevneb 5-10, puhanguti 14 m/s, Peipsi ääres võib olla lühiajaliselt tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 15..20, Kagu-Eestis enne sadu kuni 22°C.

Millele mõelda korteri renoveerimisel?

Oled soetanud renoveerimist vajava korteri ja ei oska nüüd kuskilt peale hakata? Oleme kirja pannud mõned soovitused, millele mõelda enne kui asud tegutsema.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused