Stardini aega jäänud: 24 päeva 20 tundi 25 minutit

Live

Uudiseid mujalt allikatest

Uudiseid välismaalt

Viimased uudised

Terava algusega Suurbritannia GP võitis Hamilton, Verstappen paiskus kokkupõrke järel suurel kiirusel seina
Tänase vormel-1 etapi, Suurbritannia GP võitis tiitlikaitsja Lewis Hamilton (Mercedes), esikohalt startinud Max Verstappeni (Red Bull) sõit lõppes teisel ringil suurel kiirusel toimunud kontakti järel Hamiltoniga, pärast mida ta paiskus seina.

Loe edasi

Lisas: pistik | 18.07.2021 20:04 | Kommenteeri
Vormel-1 sarjas tehti Suubritannia GP-l ajalugu, peeti esimene sprindivõistlus
Vormel-1 sarja 2021. aasta hooaja kümnendal etapil, Suubritannia GP-l tehti ajalugu, lõppvõistluse stardirivi moodustamiseks peeti uudne 17-ringiline sprindivõistlus, lisaks kvalifikatsiooni ülesannet täitnud funktsioonile jagati lühisõidu kolmele paremale Silverstone ringrajal ka punkte.

Loe edasi

Lisas: pistik | 17.07.2021 21:18 | Kommenteeri
Sellel nädalavahetusel võistlevad F1 masinad Austria GP-l, vaata ajakava
Vormel-1 2021. hooaja üheksas etapp sõidetakse sellel nädavahetusel Austrias Red Bull Ring nimelisel ringrajal ja seekord siis riiginime järgi - Austria GP, eelmisel nädalavahetusel teadupärast siis toimus võistlus täpselt samas kohas aga siis Steiermargi GP nime all.