Eesti Valitsus seob lisaeelarve usaldusküsimusega

Eesti Valitsus seob lisaeelarve usaldusküsimusega

Eesti Valitsus seob lisaeelarve usaldusküsimusega

Valitsus kiitis erakorralisel e-istungil heaks ja saadab parlamendile valitsuse usaldusküsimusega seotud 2022. aasta lisaeelarve ja sellega seotud eelnõud. Eelnõude arutelu ja lõpphääletus toimub Riigikogu täiskogu istungil kolmapäeval, 18. mail.

Valitsus sidus lisaeelarve eelnõude paketi usaldusküsimusega täna varasemal e-istungil, enne nende eelnõude teist lugemist Riigikogus. Sellega võttis valitsus üle Riigikogus töös olevate eelnõude juhtivkomisjoni kohustused ja valmistas ise eelnõud ette parlamendi lõpphääletuse jaoks.

Valitsus kiitis heaks ja saadab Riigikogule lõpphääletusele: 2022. aasta lisaeelarve eelnõu (608 SE); perehüvitiste seaduse, sotsiaalhoolekande seaduse ja teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu (605 SE); alkoholi-, tubaka-, kütuse- ja elektriaktsiisi seaduse ning alkoholi-, tubaka-, kütuse- ja elektriaktsiisi seaduse muutmise seaduse eelnõu (606 SE) ja käibemaksuseaduse muutmise seaduse eelnõu (607 SE).

Riigikogule esitatakse eelnõude uued tekstid, seletuskirjad ja muudatusettepanekute loetelud.

Lisaeelarvega seotud eelnõudele esitati Riigikogus üle 700 muudatusettepaneku. Valitsuse usaldusküsimusega seotud eelnõude arutelul muudatusettepanekuid ei hääletata. Kui usaldusküsimusega seotud eelnõud Riigikogus toetust ei saa, tingib see valituse tagasiastumise.

Uudise foto: Riigikantselei


Teema: Eesti Valitsus

Lisas: pistik | Lisatud: 16.05.2022 18:24

Vaata lisaks

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud nii suurte kui väikeste poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee nad rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused