Kütusehinnad Eestis ja Euroopas ning ajalugu

95

1.739 EUR


98

1.789 EUR


Diisel

1.609 EUR


18.03.2024 16:11 seisuga
Millised on kütusehinnad Eestis hetkel? Millised need olid eile ja üleeile? Ülevalpool mootorikütuste hinnad hetkel ning allpool näha diagrammil statistika läbi aja alates augustis 2020. Info kuvatud kolme Eesti bensiinijaamades müüdava kütuse: 95, 98 ja diisel kohta. Mootorikütuste hind muutub pidevalt ajas, sõltudes kütuse maailmaturuhindadest, mis omakorda on seotud nafta maailmaturuhindadega, see on sisseostuhind. Eestis lisatakse kütusehinnale veel aktsiis ning käibemaks. Loomulikult sisalduvad lõpphinnas kütusemüüja kulud ja kasumimarginaal.

Viimased seotud uudised

Kütuse bensiin 95 hinnad

Kütuse bensiin 98 hinnad

Kütuse diisel hinnad

Kütuste hinnad mujal euroopas

RiikBensiin 95DiiselLPG gaas
Albaania1.8291.8480.635
Andorra1.3861.357
Austria1.4971.614
Valgevene0.6540.6540.341
Belgia1.6061.7340.743
Bosnia ja Hertsegoviina1.3001.3380.678
Bulgaaria1.3431.3590.633
Horvaatia1.5031.6120.769
Küprus1.3611.481
Tšehhi1.4731.4960.650
Taani1.9381.788
Eesti1.6561.5560.684
Soome1.8151.912
Prantsusmaa1.8041.7710.998
Saksamaa1.7511.7211.052
Kreeka1.8431.6730.895
Ungari1.4861.5520.841
Island2.1312.151
Iirimaa1.7371.739
Itaalia1.7911.7550.729
Läti1.5581.5550.700
Leedu1.4161.5190.611
Luksemburg1.5001.5050.755
Põhja-Makedoonia
Malta1.3571.225
Moldova1.2161.1050.779
Holland1.9111.7330.830
Norra1.8811.843
Poola1.1411.1710.532
Portugal1.6641.5790.836
Rumeenia1.3191.4160.692
Venemaa0.5660.6630.332
San Marino1.6891.6540.713
Serbia1.5131.6850.842
Slovakkia1.5311.5280.715
Sloveenia1.3961.4360.840
Hispaania1.5471.5020.942
Rootsi1.6742.0601.209
Šveits1.8592.0211.188
Türgi1.0721.1520.578
Ukraina1.2931.2890.721
Suurbritannia1.6511.7550.907
01.01.2024 seisuga

Vaata lisaks

Täna, 27. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 27. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s, äikese ajal on tuul puhanguline. Õhutemperatuur on 25..30, tuulele avatud rannikul 20°C ümber. Metsad on väga tuleohtlikud!

Täna, 25. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 25. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Pärastlõunal sajab kohati hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla ka rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s, äikese ajal on tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 23..29, tuulele avatud rannikul ja sajuhoogudes 17..22°C. Metsad on väga tuleohtlikud!

Tänane, 24. mai 2024 ilm Eestis vähese ja vahelduv pilvisusega

Täna, 24. mail on Ida-Eestis on päikesepaisteline ilm. Lääne-Eestis on vähene ja vahelduv pilvisus, õhtupoolikul võib kohati hoovihma sadada ja äikest olla. Puhub lõunakaare tuul 3-8, puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 23..29, tuulele avatud rannikul kuni 17°C.

Miks peaksid oma laos kasutama metallriiuleid?

Metallist riiulid on üks tugevamaid, ruumisäästlikumaid ja vastupidavamaid riiulitüüpe, mida oma lattu on võimalik soetada. Seetõttu on metallriiulid lao jaoks ka üks kuluefektiivsemaid, vastupidavamaid ja tõhusamaid toodete hoiustamise lahendusi. Vaatame lähemalt, millised on peamised põhjused, miks metallriiuleid kasutatakse.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused