Search found 1 match
- Tuesday, 07 August 2012, 22:53
- Forum: Grand Theft Auto
- Topic: GTA Liberty City- kuidas mängu salvestada?
- Replies: 0
- Views: 3214
GTA Liberty City- kuidas mängu salvestada?
Tere!
Tere!
Tegemist siis PC mänguga.
Esimest korda puutun kokku, et ei saa mängu salvestada. Ei manuaalselt ei autosave. Tahab, et ma logiks sisse kuhugi xbox windows-liveˇ sse?! Miks seda on vaja, kas see salvestub siis netis? 3 päeva proovinud nii ja naa lõpuks ei pidanud enam närv vastu ja ...
Tere!
Tegemist siis PC mänguga.
Esimest korda puutun kokku, et ei saa mängu salvestada. Ei manuaalselt ei autosave. Tahab, et ma logiks sisse kuhugi xbox windows-liveˇ sse?! Miks seda on vaja, kas see salvestub siis netis? 3 päeva proovinud nii ja naa lõpuks ei pidanud enam närv vastu ja ...