Lühiuudised: 17. juuli 2009

Lühiuudised: 17. juuli 2009

Lühiuudised: 17. juuli 2009

Microsoft kõrvaldab DirectX-i haavatavuse - 3DNews Eesti
Microsofti esindaja teatas, et juba järgmisel nädalal näevad ilmavalgust kuus uut uuendust, mis peaksid kõrvaldama DirectX-is avastatud haavatavuse. See haavatavus andis pahategijatele täieliku kontrolli kasutajate arvutite üle ja käivitus failide töötlusel QuickTime'is.

Lisaks hoiatab Microsoft kasutajaid, et töötades Internet Exploreriga ja käivitades DirectShow´ga videoid, avaneb ka väike haavatavus videokontrolleris ActiveX, mis annab teistele isikutele võimaluse teie andmetele sanktsioneerimata ligi pääseda, siis kui te seda isegi ei kahtlusta.

Vastavalt tarkvara turvalisust uuriva firma Rapid7 väitele, sai see haavatavus ilmselt võimalikuks järjekordse Microsofti toodetele suunatud häkkerirünnaku tõttu.

Ka Microsofti esindajad kalduvad selle seisukoha poole.

Seda haavatavust on täheldatud erinevates Windowsi versioonides. Sellega seoses lastakse välja uuendused platvormidele Windows 2000, Windows XP, Windows Server 2003 ja 2008. Need puudutavad DirectX standardi versioone 7.0, 8.1 ja 9.0.

Peale selle puudutavad uuendused ka selliseid rakendusi nagu Microsoft Office 2007 System Service Pack 1, Microsoft Internet Security ja Acceleration Server 2006, Microsoft Virtual PC 2004 ja 2007 ning Microsoft Virtual Server 2005 R2.

Jacksoni jälitaja tahab välja anda popikuninga arvutimängu - SL Õhtuleht
Michael Jacksoni jälitaja Nona Jacksoni poolt üles seatud firma MJJ Productions väidab, et Jackson plaanis arvutimängu väljaandmist.

Lisas: pistik | Lisatud: 17.07.2009 12:04 | Uuendatud: 17.02.2024 21:09

Vaata lisaks

GAME IN TARTU 2026 toob nädalavahetuseks mängukultuuri südame Tartusse

Täna, 21. veebruaril algab Tartus kahepäevane e-spordi ja mängukultuuri festival GAME IN TARTU 2026, mis muudab linna nädalavahetuseks Eesti mängumaailma keskuseks. Sündmus toimub 21.–22. veebruaril A. Le Coq Spordihoones (Ihaste tee 7) ning toob kokku mängijad, loojad, fännid ja ettevõtted üle kogu Eesti.

Täna, 21. veebruaril 2026 on pilves selgimistega ilm, õhtul oodata lumesadu

Täna, 21. veebruaril 2026 on pilves selgimistega ilm. Ennelõunal on olulise sajuta. Pärast keskpäeva jõuab saartele ja looderannikule lumesadu, mis õhtul mandri lääneossa jõuab, saartel võib sekka ka lörtsi tulla, tuiskab. Puhub edela- ja lõunatuul 4-10, puhanguti 13, saartel ja läänerannikul 8-14, puhanguti kuni 20 m/s. Õhutemperatuur on 0..-4, saarte rannikul kuni +1°C.

Täna, 20. veebruaril 2026 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm

Täna, 20. veebruaril 2026 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub läänekaare tuul 3-9, puhanguti 12, pärastlõunal saartel ja läänerannikul lääne- ja edelatuul tugevneb 6-11, puhanguti kuni 16 m/s. Õhutemperatuur on -2..-8, Ida-Eestis kuni -11, saartel ja kohati läänerannikul kuni +1°C.

Täna, 19. veebruaril 2026 on Eestis pilves selgimistega ilm, kohati sajab lund

Täna, 19. veebruaril 2026 on Eestis pilves selgimistega ilm. Ennelõunal sajab mitmel pool, pärastlõunal kohati lund. Tuul pöördub idakaarest põhjakaarde ja puhub 2-8, rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on -6..-13°C.

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Jõuluvanale jõululuuletused leiad Pistikust