Rising Storm 2: Vietnam on kuni 10. novembrini Epic Games poes tasuta

Rising Storm 2: Vietnam on kuni 10. novembrini Epic Games poes tasuta

Rising Storm 2: Vietnam on kuni 10. novembrini Epic Games poes tasuta

Tulistamismäng/first-person shooter Rising Storm 2: Vietnam, 64 mängijaga online multiplayer, on kuni 10. novembrini Epic Games poes tasuta kättesaadav.

Mängu ilma rahata omandada saad sa nende veebipoest või siis Epic Games Launcerist aga tulevikus mängimiseks tuleb sul arvutisse installida ikkagi Epic Games Launcher.

Rising Storm 2: Vietnam väljastati 2017. aastal kuid on seniajani väga populaarne, sest võimaldab onlines pärismängijate vastu jõudu katsuda. Valikus üle 20 erineva kaardi, kaheksa erinevat armeed ja üle 50 erineva relva, kaasa arvatud helikopterid ja soomustransportöörid. Kahe viimase olemasolu sõltub kaardist ja osapoolest mille poolel kaasa lööd.

Seejuures kinnitab mängu kvaliteeti see, et Rising Storm 2: Vietnam on kahel korral valitud PC Gamer Multiplayer Game of the Year kategoorias parimaks.

Suundu Epic Games veebipoodi siitMäng › Rising Storm 2: Vietnam PC
Lisas: pistik | Lisatud: 05.11.2022 09:25 | Uuendatud: 05.11.2022 10:07

Vaata lisaks

Kuulutati välja AOE 2 kuues lisapakk - Victors and Vanquished

Kuulutati välja järjekorras kuues Age of Empires 2 Definitive Edition lisapakk, nimeks sellel Victors and Vanquished. Kui eelnevad on mängu lisanud uusi tsivilisatsioone ning ka nendega seotud kampaaniaid siis seekord täiendab lisapakk ainult kampaaiaid ja stenaariume (scenarios).

Täna, 23. veebruaril 2024 on Eestis pilves ja vihmane ilm

Täna, 23. veebruaril on Eestis pilves ja vihmane ilm. Pärastlõunal lääne pool sadu järk-järgult lakkab ja õhtul saartel pilvisus hõreneb. Puhub kagu- ja lõunatuul 5-10, puhanguti 14, saartel ja rannikul 7-13, puhanguti kuni 18 m/s, pärastlõunal pikkamööda nõrgeneb ja õhtul pöördub saartel edelasse. Õhutemperatuur on 2..6°C.

Täna, 22. veebruaril 2024 on Eestis enamasti pilves ilm, sajab vähest vihma

Täna, 22. veebruaril on Eestis enamasti pilves ilm. Mitmel pool sajab vähest vihma. Ennelõunal on kohati udu. Puhub lõuna- ja kagutuul 3-9, õhtupoolikul Lääne-Eesti rannikualadel puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 0..+4°C.

Ka järgmised kolm aastat on võimalik Go3 vahendusel MXGP ülekandeid vaadata eesti keeles

Eesti motospordi fännid saavad ka järgmised kolm aastat MXGP ülekandeid nautida emakeeles!

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused