Kasiinos boonuskoodide kasutamise eelised

Kasiinos boonuskoodide kasutamise eelised

Kasiinos boonuskoodide kasutamise eelised

Aina enam inimesi üle maailma on avastamas online kasiinode ja spordiennustusportaalide põnevat ja mugavat maailma. Kogenud mängijad juba teavad, et hasartmängusaidid teevad oma klientidele sageli mitmeid huvitavaid ja kaasahaaravaid sooduspakkumisi. Kõikide erinevate kampaaniate tingimuste ja sisu ühes artiklis kajastamine ei ole võimalik, kuid uue mängijana on kasulik teada, et aeg-ajalt kasutatakse soodustuse saamiseks näiteks boonuskoodi süsteemi. Soodustuse aktiveerimiseks peab mängija sisestama veebilehele promokoodi või boonuskoodi.

Teeme põgusa sissejuhatuse erinevatest boonuskoodide eelistest ja võimalustest. Tuleb tunnistada, et kuigi koodide sisestamine võib tunduda tülikas, siis mõningad veebikasiinode pakkumised on mängijatele päris kasulikud ja võimaldavad muuhulgas erinevate mängudega soodsamalt tutvuda või oma mänguaega pikendada.

Boonuskood annab paremad tingimused

Boonuskoodi kasutamise kõige suurem eelis on mängijale paremad soodustused kui ilma soodustust andva koodita. Mängijad eeldavad boonustest ja kampaaniatest alati võimalikult suurt kasu, seega tasub erinevate kasiinode pakkumistel silm peal hoida. Iga kampaania ja pakkumise juures on alati toodud boonuse olulised tingimused, mis tasub pettumuste vältimiseks alati põhjalikult läbi lugeda.

Boonuskoodi õigel ajal sisestamata jätmise tagajärjeks on sageli heast pakkumisest ilma jäämine. Tuntumad Eesti online kasiinod just väga sageli boonuskoodide süsteemi ei kasuta, kuid mõnedes veebikasiinodes seda aeg-ajalt siiski nõutakse, seega tasub kampaania tingimusi lugedes alati tähelepanelik olla.

Boonuskood võib vähendada panustamisnõudeid

Lisaks erinevatele pakutavatele soodustusele, võib boonuskood vähendada boonusrahaga seotud panustamis - või läbimängimisnõudeid. Alustavale mängijale võib see info tunduda ebaoluline, kuid kogenud spordiennustajad ja hasartmängijad teavad, et mõnikord on läbimängimisnõuded päris suured ning boonusega saadud võidud tuleb läbi mängida 30-50 korda ehk suur tõenäosusega ei jää võidetud summadest suurt midagi järele.

Boonuskood, mis aitab suuri läbimängimisnõudeid vähendada, on kahtlemata suureks eeliseks ning võimaldab hea õnne korral ka osa võidetud summast rahana välja võtta. Reeglina saab selliseid boonuskoode kasutada alles peale rahalise sissemakse tegemist ning sellise soodustuse saamiseks tuleb ühendust võtta kasiino klienditoega.

Boonuskood võib juurde anda väärtuslikku mänguaega

Väga sageli on iga kampaania tingimustes kehtestatud ajapiirang, milliste tundide või päevade jooksul tuleb pakkumisega saadud boonusraha või keerutused ära kasutada. Peale nimetatud tähtaega boonus aegub ja seda rohkem kasutada ei saa.

Mõned boonuskoodid annavad näiteks mängijale kasulikku mänguaega juurde ehk pikendavad boonuse kasutamise tähtaega. See on samuti väärtuslik hüve, kui pidevalt mängimine ei ole võimalik, kuid boonus annab võimaluse läbimängimisnõudeid pikema aja jooksul täita.

Online kasiinode populaarsus on stabiilses kasvus

Online kasiinode ja spordiennustussaitide külastajate arv on viimasel kümnendil üle maailma pidevas ja stabiilses tõusutrendis. Kuna uusi pakkujaid lisandub turule igapäevaselt, siis on konkurents mängijate meelitamiseks väga tihe, mänguarendajad ja kasiinohaldajad

Soovitame enne iga uue spordiennustusportaali või online kasiino kampaaniate kasutamist kindlasti selgeks teha, kas mõne soodustuse kasutamiseks on vaja sisestada boonuskood või rakendub näiteks uue liituja tervitusboonus automaatselt. Vastasel juhul võite headest pakkumistest lihtsalt ilma jääda.

Lisas: pistik | Lisatud: 04.07.2022 18:42

Vaata lisaks

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud nii suurte kui väikeste poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee nad rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused