Eesti Laul 2010 võitja Malcolm Lincoln

Eesti Laul 2010 võitja Malcolm Lincoln

Konkursi Eesti Laul 2010 võitis Malcolm Lincoln (Robin Juhkental) looga Siren.

Läbi keerulise kadalipu lõppvõistlusele pääsenud Malcolm Lincoln peab tänama õnne. 10 finaali pääsenud loo sekka pääses Siren alles pärast seda kui diskvalifitseeriti Nikita Bogdanov looga Made Me Cry, sest rikuti reeglit millega ei lubatud loo avaliku esitamist enne 2009. aasta 1. oktoobrit. Finaali käigus tekkis veel segadus žürii antud punktidega, mille lahendamise järel pääses Malcolm Lincoln enne superfinaali kahe parema hulka. Superfinaalis kus heitlesid üldfinaali kaks paremat Malcolm Lincoln ja Lenna osutus paremaks esimene.

Eesti Laul 2010 tulemused:

1. Malcolm Lincoln - Siren
2. Lenna Kuurmaa - Rapunzel
3. Violina feat. Rolf Junior - Maagiline päev
4. Iiris Vesik - Astronaut
5. Marten Kuningas ja Mahavok- Oota mind veel
6. Groundhog Day - Teiste seest kõigile
7. Disko 4000 - Ei usu
8. Mimicry - New
9. Tiiu Kiik - The One and Only - Love
10. 3 Pead - Poolel teel

Kuula ka võidulugu

Lisas: pistik | Lisatud: 14.03.2010 18:44 | Uuendatud: 14.03.2010 18:44

Vaata lisaks

Tutvu Eesti Kasiinosaitide Hetkeseisuga - Turuülevaade

Avasta viimaseid trende Eesti kasiinosaitidel ja online-hasartmänguturul. Mängijate eelistustest regulatsiooniuuringuteni – sukeldu mitmekesisesse maailma.

Täna, 28. novembril 2023 on Eestis pilves ilm

Täna, 28. novembril on Eestis pilves ilm. Sajab lund, tihedam on sadu Põhja-Eestis, mitmel pool tuiskab. Õhtu poole sadu harveneb ning kohati on selgimisi. Tuul pöördub itta ja kagusse 3-9, läänerannikul ja saartel puhanguti 12 m/s, põhjarannikul 4-10, puhanguti 15, ennelõunal kohati kuni 18 m/s, õhtul nõrgeneb. Õhutemperatuur on -3..-7, rannikul kuni -1°C.

Transpordiamet hoiatab hilisõhtul algava lumesaju eest - teeolud muutuvad väga keeruliseks

Transpordiamet ja ilmateenistus hoiatavad, et täna hilisõhtul jõuab ida poolt kohale uus lumesadu koos tugeva tuulega, mistõttu muutuvad teeolud eeloleval ööl ja homme päeval väga keeruliseks.

Täna, 27. novembril 2023 on Eestis pilves selgimistega ilm

Täna, 27. novembril on Eestis pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund, põhjarannikul ja saarte rannikul tuiskab, sisemaal on pinnatuisku. Õhtul jõuab Ida-Eestisse uus lumesajuala, mis laieneb aegamisi lääne suunas, tuiskab. Kirde- ja põhjatuul tugevneb 4-9, puhanguti 13, rannikul 5-12, puhanguti kuni 17, õhtul Virumaa rannikul kuni 14, puhanguti kuni 20 m/s. Õhutemperatuur on -2..-7°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused