Teema: Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Haridusminister leidis 5.7 miljonit õpetajate palgatõusuks

Haridusminister leidis 5.7 miljonit õpetajate palgatõusuks

Haridus- ja teadusminister Kristina Kallas on koos Eesti 200 ja Sotsiaaldemokraatliku Erakonna ministritega leidnud lahenduse, kuidas panustada lisaks õpetajate palgatõusu ühiselt 5,7 miljonit eurot. Lisarahaga kerkiks õpetajate keskmine palk 6,6% ning alammäär tõuseks 1820 euroni, seega säiliks õpetajate palga suhe Eesti keskmisesse, olles 112%-l. Minister on teinud töötüli lõpetamise ettepaneku ka Eesti Haridustöötajate Liidule.

Lisas: pistik | Lisatud: 30.01.2024 13:05

Kuus riigikogulasest keskerakondlast lahkus parteist, neli liituvad sotsiaaldemokraatidega

Kuus riigikogulasest keskerakondlast lahkus parteist, neli liituvad sotsiaaldemokraatidega

Täna teatasid kuus riigikogus olevat Keskerakonna liiget, et nad lahkuvad erakonnast - nendeks on Tanel Kiik, Jaak Aab, Andre Hanimägi, Ester Karuse, Enn Eesmaa ja Kersti Sarapuu.

Lisas: pistik | Lisatud: 05.01.2024 18:04

Valitsus kiitis heaks järgmise nelja aasta tööplaani

Valitsus kiitis heaks järgmise nelja aasta tööplaani

Eesti Valitsus kiitis heaks tegevusprogrammi aastateks 2023-2027, kus on esitatud Eesti Reformierakonna, Eesti 200 ja Eesti Sotsiaaldemokraatliku erakonna koalitsioonilepingu eesmärkide ellu viimiseks tegevused, vastutajad ja tähtajad. Tegevusprogramm on valitsuse nelja aasta töö kavandamise alus, samuti on see üheks alusdokumendiks riigi eelarve koostamisel.

Lisas: pistik | Lisatud: 18.05.2023 17:49

Vaata lisaks

Live-panustamine Jalgpalli EM 2024 ajal: Kuidas võtta oma võitudest maksimum?

Jalgpalli EM 2024 on käimas ja miljonid jalgpallifännid üle kogu maailma jälgivad põnevusega iga mängu. Lisaks mängude vaatamisele pakub EM suurepärast võimalust panustamiseks, eriti live-panustamiseks. Live-panustamine on põnev viis osaleda mängus reaalajas ja see pakub mitmeid strateegiaid, et maksimeerida oma võite. Vaatame lähemalt, kuidas live-panustamine töötab ja kuidas teha parimaid otsuseid, et oma võiduvõimalusi suurendada.

Täna, 19. juunil 2024 Eestis pilvkate tiheneb, sajab paljudes kohtades vihma ja on äikest

Täna, 19. juunil Eestis pilvkate tiheneb. Edela-Eestisse jõuab hommikupoolikul sajuala ja levib kirde suunas. Sadu on paljudes kohtades tugev. On äikest. Loode-Eestis on sadu nõrgem ja harvem. Vastu õhtut lääne poolt alates sadu lakkab ja pilved hõrenevad. Puhub lõunakaare tuul 3-9, puhanguti 12 m/s, pärastlõunal pöördub Lõuna- ja Ida-Eestis põhjakaarde, õhtuks kõikjal läänekaarde ning tugevneb 5-10, puhanguti 14 m/s, Peipsi ääres võib olla lühiajaliselt tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 15..20, Kagu-Eestis enne sadu kuni 22°C.

Millele mõelda korteri renoveerimisel?

Oled soetanud renoveerimist vajava korteri ja ei oska nüüd kuskilt peale hakata? Oleme kirja pannud mõned soovitused, millele mõelda enne kui asud tegutsema.

Täna, 18. juunil 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, esineb hoovihma ja äikest

Täna, 18. juunil on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma, on äikeseoht. Hommikupoolikul püsib mõnel pool udu. Puhub läänekaare tuul 3-9, puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on 19..25, rannikul kohati kuni 17°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused