Probleemid uues Google Chrome ja peagi ilmuvas Edge versioonis ID-kaardi kasutamisega

Probleemid uues Google Chrome ja peagi ilmuvas Edge versioonis ID-kaardi kasutamisega

Probleemid uues Google Chrome ja peagi ilmuvas Edge versioonis ID-kaardi kasutamisega

Riigi Infosüsteemi Amet teatab, et uues Google Chrome veebibrowseri versioonis ja peatselt avalikustatavas Microsoft Edge versioonis on Windows operatsioonisüsteemis ID-kaardi kasutamine häiritud.

Windows operatsioonisüsteemi kasutajad ei saa 3. mail avalikustatud uues Chrome´i versioonis (vers. 113.0) ja peatselt avalikustatavas Edge versioonis (vers. 113.0) ID-kaardiga veebis dokumente allkirjastada ega juhul kui e-teenuses kasutatakse uut Web eID lahendust end autentida.

Riigi Infosüsteemi Amet (RIA) on probleemist teadlik ning tegeleb võimaliku lahenduse välja töötamisega.

Kui arvutisse on juba paigaldatud uus Chrome´i versioon, soovitame autentimiseks ja allkirjastamiseks kasutada Firefox veebilehitsejat või mobiil-ID teenust.

Viimane ID-kaardi tarkvara uuendus väljastati seejuures ainult natuke rohkem kui nädal tagasi: RIA värskendas jälle ID-kaardi ja sellega seonduvat tarkvara


Teema: Riigi Infosüsteemi Amet, Microsoft, ID-kaart, Google

Lisas: pistik | Lisatud: 03.05.2023 17:24 | Uuendatud: 12.06.2023 20:58

Vaata lisaks

Täna, 21. juunil 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, esineb kohati hoovihma

Täna, 21. juunil on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mandri-Eestis sajab kohati hoovihma. Ennelõunal puhub edela- ja läänetuul, pärastlõunal lääne- ja loodetuul 4-10, puhanguti 13, põhjarannikul kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on 19..23, rannikul kuni 17°C.

Live-panustamine Jalgpalli EM 2024 ajal: Kuidas võtta oma võitudest maksimum?

Jalgpalli EM 2024 on käimas ja miljonid jalgpallifännid üle kogu maailma jälgivad põnevusega iga mängu. Lisaks mängude vaatamisele pakub EM suurepärast võimalust panustamiseks, eriti live-panustamiseks. Live-panustamine on põnev viis osaleda mängus reaalajas ja see pakub mitmeid strateegiaid, et maksimeerida oma võite. Vaatame lähemalt, kuidas live-panustamine töötab ja kuidas teha parimaid otsuseid, et oma võiduvõimalusi suurendada.

Täna, 19. juunil 2024 Eestis pilvkate tiheneb, sajab paljudes kohtades vihma ja on äikest

Täna, 19. juunil Eestis pilvkate tiheneb. Edela-Eestisse jõuab hommikupoolikul sajuala ja levib kirde suunas. Sadu on paljudes kohtades tugev. On äikest. Loode-Eestis on sadu nõrgem ja harvem. Vastu õhtut lääne poolt alates sadu lakkab ja pilved hõrenevad. Puhub lõunakaare tuul 3-9, puhanguti 12 m/s, pärastlõunal pöördub Lõuna- ja Ida-Eestis põhjakaarde, õhtuks kõikjal läänekaarde ning tugevneb 5-10, puhanguti 14 m/s, Peipsi ääres võib olla lühiajaliselt tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 15..20, Kagu-Eestis enne sadu kuni 22°C.

Millele mõelda korteri renoveerimisel?

Oled soetanud renoveerimist vajava korteri ja ei oska nüüd kuskilt peale hakata? Oleme kirja pannud mõned soovitused, millele mõelda enne kui asud tegutsema.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused