Naljakad videod - E-kaart - leht 160

Video e-kaart Maitsev klaas

Video: Maitsev klaas


Saada e-kaart
Video e-kaart Vormikas neiu võimsas autos

Video: Vormikas neiu võimsas autos


Saada e-kaart
Video e-kaart Alkohoolikust vares

Video: Alkohoolikust vares


Saada e-kaart
Video e-kaart

Video: "Geeniused" venemaalt


Saada e-kaart
Video e-kaart Vares lõbustab end kahe kassiga

Video: Vares lõbustab end kahe kassiga


Saada e-kaart
Video e-kaart Maailma kiireimad, kõiges

Video: Maailma kiireimad, kõiges


Saada e-kaart
Video e-kaart Põhja-Korea lapsed mängivad kitarri

Video: Põhja-Korea lapsed mängivad kitarri


Saada e-kaart
Video e-kaart tüdruk kolme pilliga

Video: tüdruk kolme pilliga


Saada e-kaart
Video e-kaart Tagumikutrummar

Video: Tagumikutrummar


Saada e-kaart
Video e-kaart tõmba ta bikiinid ära

Video: tõmba ta bikiinid ära


Saada e-kaart

Vaata lisaks

WordPress 7.0.1 parandab kümneid vigu ja muudab sisuhaldussüsteemi töökindlamaks

WordPressi arendusmeeskond on avalikustanud WordPress 7.0.1 hooldusuuenduse, mis keskendub vigade parandamisele ja platvormi stabiilsuse suurendamisele. Tegemist ei ole uute funktsioonidega versiooniga, vaid väljalaskega, mis kõrvaldab 31 tuvastatud probleemi WordPressi tuumas ja plokiredaktoris (Gutenberg).









Täna, 10. juulil 2026 on Eestis muutliku pilvisusega ilm, kohati hoovihma

Täna, 10. juulil 2026 on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Kohati hoovihma. Puhub idakaare tuul, Lääne-Eestis kirde- ja põhjatuul 1-7, puhanguti 10 m/s, õhtul pöördub kõikjal põhja ja kirdesse. Õhutemperatuur on 18..23°C.

Tõrvas purunesid kaks paisu, üleujutus sundis elanikke evakueeruma

Tõrvas purunesid täna, neljapäeva, 9. juuli hommikul kaks paisu, mille tagajärjel tekkis ulatuslik üleujutus ning evakueerida tuli mitmeid elanikke. Esialgsetel andmetel on üleujutus mõjutanud kümmet majapidamist ning evakueeritud on üheksa inimest.

Täna, 9. juulil 2026 on Eestis muutliku pilvisusega ilm, mitmel pool hoovihma ja äikest

Täna, 9. juulil 2026 on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, pärastlõunal võib paiguti olla äikest, ennelõunal on saartel sadu veel tugev. Õhtu poole pilved ja sadu hõrenevad. Puhub idakaare tuul 3-9, puhanguti 13, saartel ja rannikul valdavalt põhja- ja kirdetuul 8-13, puhanguti kuni 18 m/s, pärastlõunal tuul järk-järgult nõrgeneb. Õhutemperatuur on 16..22°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!