Naljakad videod - E-kaart - leht 167

Video e-kaart alkohol teeb imesid

Video: alkohol teeb imesid


Saada e-kaart
Video e-kaart Käib töö ja vile koos

Video: Käib töö ja vile koos


Saada e-kaart
Video e-kaart Rumeenia laomehed

Video: Rumeenia laomehed


Saada e-kaart
Video e-kaart Mees kes praeb kätega kana

Video: Mees kes praeb kätega kana


Saada e-kaart
Video e-kaart Jaaguari ja koera sõprus

Video: Jaaguari ja koera sõprus


Saada e-kaart
Video e-kaart Armas jääkaru avaldab oma nime

Video: Armas jääkaru avaldab oma nime


Saada e-kaart
Video e-kaart Miks tüdrukud ei peereta?

Video: Miks tüdrukud ei peereta?


Saada e-kaart
Video e-kaart Kuidas traktoriga õnnetusse sattuda

Video: Kuidas traktoriga õnnetusse sattuda


Saada e-kaart
Video e-kaart Kas pargid veel presidendi kohale?

Video: Kas pargid veel presidendi kohale?


Saada e-kaart
Video e-kaart Algajad rularambil

Video: Algajad rularambil


Saada e-kaart

Vaata lisaks

Täna, 22. augustil 2026 Eestis pilvisus lõuna poolt tiheneb, oodata tugevat sadu, üleujutuse oht

Täna, 22. augustil 2026 Eestis pilvisus lõuna poolt tiheneb. Tihe vihmasadu laieneb Lõuna-Eestist põhja suunal üle maa. On äikest ja sadu on mitmel pool tugev. Hommikupoolikul on paiguti udu. Ennelõunal puhub idakaare tuul 3-9, pärastlõunal tugevneb kirde- ja idatuul, saartel ja läänerannikul loode- ja põhjatuul järk-järgult 5-12, puhanguti 17-19, rannikul 10-15, puhanguti 21, Liivi lahel 15-20, puhanguti 26 m/s. Õhutemperatuur on 16..21°C.

Suve lõpu pöördepunkt: horoskoop 17. - 23. august 2026

Augusti teine pool algab nädalaga, mis kutsub tempot veidi rahustama ja keskenduma sellele, mis on päriselt oluline. Suve lõpu lähenemine võib tuua kaasa vastuolulisi tundeid – ühelt poolt tahaks veel nautida vabadust ja spontaansust, teisalt hakkavad mõtted järjest enam liikuma sügise, töö ja uute kohustuste poole.

Täna, 21. augustil 2026 Eestis vahelduva pilvisusega, sajab hoovihma, kohati äikest

Täna, 21. augustil 2026 on Eestis vahelduva pilvisusega ilm. Sajab hoovihma, kohati on äikest. Puhub läänekaare tuul, pärastlõunal pöördub lõunakaarde 3-9, rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 17..22°C.

Anekdoot: Kapral vaatab, et lipnik tuleb ja käratab kaitseväelast ...

Kapral vaatab, et lipnik tuleb ja käratab kaitseväelastele: "Valvel!" Siis, nähes, et lipniku asemel tuleb hoopis kolonel, kamandab ta uuesti: "Veel rohkem valvel, kolonel tuleb!"

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!