Naljakad videod - E-kaart - leht 265

Video e-kaart 2007. aasta parimad reklaamid

Video: 2007. aasta parimad reklaamid


Saada e-kaart
Video e-kaart Lotovõitjad

Video: Lotovõitjad


Saada e-kaart
Video e-kaart Pulm India moodi

Video: Pulm India moodi


Saada e-kaart
Video e-kaart Vodafone Live reklaam

Video: Vodafone Live reklaam


Saada e-kaart
Video e-kaart Ebakained

Video: Ebakained


Saada e-kaart
Video e-kaart Kreisiraadio - Kellassepp

Video: Kreisiraadio - Kellassepp


Saada e-kaart
Video e-kaart Kreisiraadio - Torumees

Video: Kreisiraadio - Torumees


Saada e-kaart
Video e-kaart Kreisiraadio - Tuula Jahipüss

Video: Kreisiraadio - Tuula Jahipüss


Saada e-kaart
Video e-kaart Kreisiraadio - Neander Taal

Video: Kreisiraadio - Neander Taal


Saada e-kaart
Video e-kaart

Video: "Land Of The Lost" Superbowl 2009 klipp


Saada e-kaart

Vaata lisaks

Suve lõpu pöördepunkt: horoskoop 17. - 23. august 2026

Augusti teine pool algab nädalaga, mis kutsub tempot veidi rahustama ja keskenduma sellele, mis on päriselt oluline. Suve lõpu lähenemine võib tuua kaasa vastuolulisi tundeid – ühelt poolt tahaks veel nautida vabadust ja spontaansust, teisalt hakkavad mõtted järjest enam liikuma sügise, töö ja uute kohustuste poole.

Täna, 21. augustil 2026 Eestis vahelduva pilvisusega, sajab hoovihma, kohati äikest

Täna, 21. augustil 2026 on Eestis vahelduva pilvisusega ilm. Sajab hoovihma, kohati on äikest. Puhub läänekaare tuul, pärastlõunal pöördub lõunakaarde 3-9, rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 17..22°C.

Anekdoot: Kapral vaatab, et lipnik tuleb ja käratab kaitseväelast ...

Kapral vaatab, et lipnik tuleb ja käratab kaitseväelastele: "Valvel!" Siis, nähes, et lipniku asemel tuleb hoopis kolonel, kamandab ta uuesti: "Veel rohkem valvel, kolonel tuleb!"

Täna, 20. augustil 2026 on Eestis pilves selgimistega ilm, kohati hoovihma ja äikest

Täna, 20. augustil 2026 on Eestis pilves selgimistega ilm, sajab hoovihma, kohati on äikest ja tugevat sadu. Õhtuks pilvisus ja sajuhood hõrenevad. Puhub lõunakaare tuul 4-9, puhanguti 12, saartel ja läänerannikul lõuna- ja edelatuul puhanguti kuni 14 m/s, õhtuks sisemaal nõrgeneb ja pöördub saartel läände. Õhutemperatuur on 16..20°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!