Naljakad videod - E-kaart - leht 268

Video e-kaart Parimad autoreklaamid

Video: Parimad autoreklaamid


Saada e-kaart
Video e-kaart Ropp kontor

Video: Ropp kontor


Saada e-kaart
Video e-kaart Kokkupakitav

Video: Kokkupakitav


Saada e-kaart
Video e-kaart Magus ajakiri

Video: Magus ajakiri


Saada e-kaart
Video e-kaart Suur hüpe lumelauaga

Video: Suur hüpe lumelauaga


Saada e-kaart
Video e-kaart Drum & bass

Video: Drum & bass


Saada e-kaart
Video e-kaart Sõidukultuur Saksamaal

Video: Sõidukultuur Saksamaal


Saada e-kaart
Video e-kaart Töövõtted Iirimaal

Video: Töövõtted Iirimaal


Saada e-kaart
Video e-kaart Kraana ülesseadmine

Video: Kraana ülesseadmine


Saada e-kaart
Video e-kaart Rootsis sõidetakse nii helikopteriga

Video: Rootsis sõidetakse nii helikopteriga


Saada e-kaart

Vaata lisaks

Kuidas oma auto talveks ette valmistada?

Eesti talv võib olla kord lumine ja pehme, kord jäine ja tormine. Autojuhi jaoks tähendab see, et teedel liiklemine muutub keerulisemaks ning iga väiksemgi hooletus võib endaga ohtliku olukorra kaasa tuua. Õigeaegne ettevalmistus aitab vältida kulukaid remonte, tagab turvalisuse ja teeb igapäevase sõitmise talvises kliimas oluliselt mugavamaks.

Saaremaa ralli tõi pinget ja draamat – Nõgene hoidis närvid külmana ja võttis võidu

Eesti autoralli meistrivõistluste viimane etapp, Saaremaa Rally 2025, pakkus nädalavahetusel kõike, mida hooaja finaalilt oodata võiks – kiirust, pinget ja ettearvamatuid pöördeid. Lõpuks väljus keerulistes oludes võitjana Joosep-Ralf Nõgene / Aleks Lesk (Toyota GR Yaris Rally2), kelle kindel ja vigadeta sõit tagas neile etapivõidu.

Täna, 14. oktoobril 2025 on Eestis enamasti pilves ilm, mitmel pool hoovihma

Täna, 14. oktoobril 2025 on Eestis enamasti pilves ilm. Mitmel pool sajab hooti vihma. Puhub loode- ja põhjatuul 3-9, rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 5..10°C.

Täna, 13. oktoobril 2025 Eestis pilves, üksikute selgimistega, suur tuul, võib tulla lörtsi

Täna, 13. oktoobril 2025 on Eestis pilves, üksikute selgimistega ilm. Aeg-ajalt sajab vihma, kohati võib tulla sekka ka lörtsi. Puhub loode- ja põhjatuul 5-10, puhanguti kuni 15, saartel ja rannikul 7-14, puhanguti kuni 21 m/s, pärastlõunal järk-järgult nõrgeneb. Õhutemperatuur on 5..10°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!