Naljakad videod - E-kaart - leht 75

Video e-kaart Võitlus toidu pärast

Video: Võitlus toidu pärast


Saada e-kaart
Video e-kaart Väike aga hirmus

Video: Väike aga hirmus


Saada e-kaart
Video e-kaart Kitsekeel

Video: Kitsekeel


Saada e-kaart
Video e-kaart Drift king - Kalvi-Kalle

Video: Drift king - Kalvi-Kalle


Saada e-kaart
Video e-kaart Maa õhk - Eesti Laul 2017 reklaamklipp

Video: Maa õhk - Eesti Laul 2017 reklaamklipp


Saada e-kaart
Video e-kaart Restoran talumatutele - Eesti Laul 2017 reklaamklipp

Video: Restoran talumatutele - Eesti Laul 2017 reklaamklipp


Saada e-kaart
Video e-kaart Reklaami tööriistakast - Eesti Laul 2017 reklaamklipp

Video: Reklaami tööriistakast - Eesti Laul 2017 reklaamklipp


Saada e-kaart
Video e-kaart Raadioreklaam - Eesti Laul 2017 reklaamklipp

Video: Raadioreklaam - Eesti Laul 2017 reklaamklipp


Saada e-kaart
Video e-kaart Lööme poole vähem! - Eesti Laul 2017 reklaamklipp

Video: Lööme poole vähem! - Eesti Laul 2017 reklaamklipp


Saada e-kaart
Video e-kaart Jahiturism - Eesti Laul 2017 reklaamklipp

Video: Jahiturism - Eesti Laul 2017 reklaamklipp


Saada e-kaart

Vaata lisaks

Augusti viimased päevad toovad selgust ja muutusi: horoskoop 24. - 30. august 2026

Augusti viimane täisnädal kannab endas selget ülemineku tunnet. Suvi pole veel läbi, kuid mõtted hakkavad üha enam liikuma sügise, uute kohustuste ja järgmiste eesmärkide poole. Paljude jaoks võib see tähendada soovi oma tegemistes rohkem korda luua, pooleliolevad asjad lõpetada ning otsustada, millele tasub lähikuudel oma aega ja energiat pühendada.

Täna, 24. augustil 2026 on Eestis muutliku pilvisusega ilm, pärastlõunal hoovihma

Täna, 24. augustil 2026 on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Ennelõunal sajab kohati, pärastlõunal mitmel pool hoovihma. Puhub loode- ja läänetuul 3-8, puhanguti 11, rannikul kuni 15 m/s, õhtul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 16..19°C.

Täna, 23. august 2026 Eestis pilves, sajab vihma, kohati sadu tugev ja võib olla äikest

Täna, 23. august 2026 on Eestis pilves ilm. Sajab vihma, kohati on sadu tugev ja võib olla äikest. Õhtupoolikul Lääne-Eestis sadu harveneb ja pilvisus hõreneb. Lõuna-Eestis puhub edela- ja läänetuul, Põhja-Eestis ja saartel valdavalt loodetuul 7-13, puhanguti 17, rannikul kuni 22 m/s, õhtu poole loodetuul nõrgeneb 5-10, rannikul puhanguti kuni 17 m/s. Õhutemperatuur on 13..19°C.

Täna, 22. augustil 2026 Eestis pilvisus lõuna poolt tiheneb, oodata tugevat sadu, üleujutuse oht

Täna, 22. augustil 2026 Eestis pilvisus lõuna poolt tiheneb. Tihe vihmasadu laieneb Lõuna-Eestist põhja suunal üle maa. On äikest ja sadu on mitmel pool tugev. Hommikupoolikul on paiguti udu. Ennelõunal puhub idakaare tuul 3-9, pärastlõunal tugevneb kirde- ja idatuul, saartel ja läänerannikul loode- ja põhjatuul järk-järgult 5-12, puhanguti 17-19, rannikul 10-15, puhanguti 21, Liivi lahel 15-20, puhanguti 26 m/s. Õhutemperatuur on 16..21°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!