Naljakad videod - E-kaart - leht 81

Video e-kaart No ei saa jagu!

Video: No ei saa jagu!


Saada e-kaart
Video e-kaart Vaheldus

Video: Vaheldus


Saada e-kaart
Video e-kaart Koertest mannekenid

Video: Koertest mannekenid


Saada e-kaart
Video e-kaart Jabur paigutus

Video: Jabur paigutus


Saada e-kaart
Video e-kaart Hõljuv topsik

Video: Hõljuv topsik


Saada e-kaart
Video e-kaart Pisut ette pargitud auto

Video: Pisut ette pargitud auto


Saada e-kaart
Video e-kaart Igal ühel oma viis turvalisuseks

Video: Igal ühel oma viis turvalisuseks


Saada e-kaart
Video e-kaart Pidu taevani!

Video: Pidu taevani!


Saada e-kaart
Video e-kaart Karm nali

Video: Karm nali


Saada e-kaart
Video e-kaart Väheke viltu veab

Video: Väheke viltu veab


Saada e-kaart

Vaata lisaks

Augusti viimased päevad toovad selgust ja muutusi: horoskoop 24. - 30. august 2026

Augusti viimane täisnädal kannab endas selget ülemineku tunnet. Suvi pole veel läbi, kuid mõtted hakkavad üha enam liikuma sügise, uute kohustuste ja järgmiste eesmärkide poole. Paljude jaoks võib see tähendada soovi oma tegemistes rohkem korda luua, pooleliolevad asjad lõpetada ning otsustada, millele tasub lähikuudel oma aega ja energiat pühendada.

Täna, 24. augustil 2026 on Eestis muutliku pilvisusega ilm, pärastlõunal hoovihma

Täna, 24. augustil 2026 on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Ennelõunal sajab kohati, pärastlõunal mitmel pool hoovihma. Puhub loode- ja läänetuul 3-8, puhanguti 11, rannikul kuni 15 m/s, õhtul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 16..19°C.

Täna, 23. august 2026 Eestis pilves, sajab vihma, kohati sadu tugev ja võib olla äikest

Täna, 23. august 2026 on Eestis pilves ilm. Sajab vihma, kohati on sadu tugev ja võib olla äikest. Õhtupoolikul Lääne-Eestis sadu harveneb ja pilvisus hõreneb. Lõuna-Eestis puhub edela- ja läänetuul, Põhja-Eestis ja saartel valdavalt loodetuul 7-13, puhanguti 17, rannikul kuni 22 m/s, õhtu poole loodetuul nõrgeneb 5-10, rannikul puhanguti kuni 17 m/s. Õhutemperatuur on 13..19°C.

Täna, 22. augustil 2026 Eestis pilvisus lõuna poolt tiheneb, oodata tugevat sadu, üleujutuse oht

Täna, 22. augustil 2026 Eestis pilvisus lõuna poolt tiheneb. Tihe vihmasadu laieneb Lõuna-Eestist põhja suunal üle maa. On äikest ja sadu on mitmel pool tugev. Hommikupoolikul on paiguti udu. Ennelõunal puhub idakaare tuul 3-9, pärastlõunal tugevneb kirde- ja idatuul, saartel ja läänerannikul loode- ja põhjatuul järk-järgult 5-12, puhanguti 17-19, rannikul 10-15, puhanguti 21, Liivi lahel 15-20, puhanguti 26 m/s. Õhutemperatuur on 16..21°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!