Naljakad videod - E-kaart - leht 96

Video e-kaart Tõeline vedamine

Video: Tõeline vedamine


Saada e-kaart
Video e-kaart Kaarditrikid

Video: Kaarditrikid


Saada e-kaart
Video e-kaart Emotsioonid laes

Video: Emotsioonid laes


Saada e-kaart
Video e-kaart Napikad

Video: Napikad


Saada e-kaart
Video e-kaart Vägev tuul

Video: Vägev tuul


Saada e-kaart
Video e-kaart Nagu allveelaev

Video: Nagu allveelaev


Saada e-kaart
Video e-kaart Puhas rõõm

Video: Puhas rõõm


Saada e-kaart
Video e-kaart Vana kest jääb väikeseks

Video: Vana kest jääb väikeseks


Saada e-kaart
Video e-kaart Vedamine

Video: Vedamine


Saada e-kaart
Video e-kaart Noor aga osav

Video: Noor aga osav


Saada e-kaart

Vaata lisaks

Rocca al Mare keskus muudab parkimise korda, kahe tunni järel tuleb hakata maksma

Alates 1. juulist 2026 hakkab Rocca al Mare keskus kasutama uut parkimiskorraldust ning keskuse parkimist hakkab haldama Snabb. Muudatuse eesmärk on muuta parkimine külastajatele lihtsamaks ja mugavamaks ning tagada, et parkimiskohad oleksid eelkõige keskuse klientide kasutuses.

Kreeka ralli lõpptulemused muutusid pärast finišit, McErlean ja Fourmaux said minutise karistuse

Kreeka MM-ralli ametlikud lõpptulemused muutusid mitu tundi pärast finišit, kui kohtunikud määrasid nii Josh McErleanile kui ka Adrien Fourmaux'le ühe minuti pikkuse ajakaristuse turvavööde kasutamise reeglite rikkumise eest.

Täna, 29. juunil 2026 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, olulise sajuta

Täna, 29. juunil 2026 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega, pärastlõunal laialdaselt selge ilm. Olulise sajuta. Hommikupoolikul on paiguti udu. Puhub valdavalt läänekaare tuul 2-7, puhanguti kuni 10 m/s, õhtul tuul sisemaal vaibub. Õhutemperatuur on 23..28, Lõuna- ja Edela-Eestis kuni 30, rannikul kohati 19°C.

Russell võitis põneva Austria GP, Verstappen ja Antonelli lõpetasid napilt tema järel

George Russell (Mercedes) saavutas pühapäeval peetud Austria GP etapil napi eduga võidu, edestades finišis vaid 1,611 sekundiga Max Verstappenit (Red Bull). Kolmandana lõpetanud MM-sarja liider Kimi Antonelli (Mercedes) jäi hollandlasest maha kõigest 0,375 sekundiga.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!