Otsing leidis 2 vastet
- Neljapäev, 19 Märts 2015, 12:36
- Foorum: Vaba teema
- Teema: LUULE,LÜÜRIKA
- Vastuseid: 2
- Vaatamisi: 10532
Scrappy R - Ühiskond
Ilusate mõtetelinn oli vist ju tartu ?
aga meie ?
Lähme ära Harku.
sest seal kõik me tuttavad,sõbrad, nagu üks pere.
lähme - lähme - ütleme neil tere
aga enne, läbi Lasna - Stop maardus
tirime naisi linnapealt nagu kalu veest Mart Laagus
puud on raagus
õhtu saabus
nüüd
ma langen taevast ...
aga meie ?
Lähme ära Harku.
sest seal kõik me tuttavad,sõbrad, nagu üks pere.
lähme - lähme - ütleme neil tere
aga enne, läbi Lasna - Stop maardus
tirime naisi linnapealt nagu kalu veest Mart Laagus
puud on raagus
õhtu saabus
nüüd
ma langen taevast ...
- Neljapäev, 19 Märts 2015, 12:36
- Foorum: Vaba teema
- Teema: LUULE,LÜÜRIKA
- Vastuseid: 2
- Vaatamisi: 10532
LUULE,LÜÜRIKA
Tervist lugupeetud
Pistiku tegelaskond.
Pealehel on küll link, kus kohast saab luuletusi teistega jagada, aga seal üsna suured piirangud peal, ning miks mitte teha kohta foorumi, kus Pistik,u inimesed saavad üksteisele oma loominguid jagada ? kritiseerida,kiita,laita.
Kindlasti leidub inimesi ...
Pistiku tegelaskond.
Pealehel on küll link, kus kohast saab luuletusi teistega jagada, aga seal üsna suured piirangud peal, ning miks mitte teha kohta foorumi, kus Pistik,u inimesed saavad üksteisele oma loominguid jagada ? kritiseerida,kiita,laita.
Kindlasti leidub inimesi ...