Search found 1 match
Search found 1 match
• Page 1 of 1
- by Raits
- Monday, 29 August 2016, 13:19
- Forum: Tarkvara
- Topic: Graafika kaardi kuumenemine!!!
- Replies: 0
- Views: 25167
Graafika kaardi kuumenemine!!!
Tere
Siuke probleem et mul näitab koguaeg et graafikakaart on 511 kraadi. Kas ta peabki nii olema või on midagi viga?
Siuke probleem et mul näitab koguaeg et graafikakaart on 511 kraadi. Kas ta peabki nii olema või on midagi viga?
Search found 1 match
• Page 1 of 1
Jump to
- Messenger - Suhtlusprogrammid ja suhtlusvõrgustikud
- ↳ Google Talk
- ↳ Skype
- ↳ Yahoo! Messenger
- ↳ AIM
- ↳ MSN/Windows Live Messenger
- ↳ Uudised
- ↳ Küsimused ja probleemid
- ↳ Nipid
- Arvutimängud ja muud videomängud
- ↳ Mängud - üldine
- ↳ Age of Empires III
- ↳ Sim City
- ↳ Sim City portaal
- ↳ Need for Speed
- ↳ Grand Theft Auto
- ↳ GTA portaal
- ↳ The Sims 3
- ↳ The Sims 3 portaal
- Arvuti ja tehnoloogia
- ↳ Tarkvara
- ↳ Riistvara
- ↳ Web
- ↳ Uued veebilehed
- ↳ PhpBB
- Muu
- ↳ Muusika
- ↳ Filmid
- ↳ Sport
- ↳ Jalgpall
- ↳ Jalgpalli portaal
- ↳ Vormel 1
- ↳ Vormel 1 portaal
- ↳ WRC/ERC
- ↳ Ralli portaal
- ↳ Huumor
- ↳ Vaba teema
- ↳ Üritused
- ↳ Lemmikloomad
- ↳ Toit
- ↳ Ost-müük-vahetus-tööpakkumised
- ↳ Teine Maailmasõda
- ↳ Otselink Teine Maailmasõda veebi
- ↳ Otselink Teine Maailmasõda Facebooki lehele
- ↳ Mängud
- ↳ Filmid
- ↳ Lingid
- ↳ Naljad
- ↳ Tehnika
- ↳ Ettepanekud/Vead/Küsimused
- ↳ Foorumi ja veebilehe uudised
- ↳ Ajalugu
- Pistik.net
- ↳ Foorum ja leht
- ↳ Ideed ja Ettepanekud
- Pistik.net portaal Board index
- All times are UTC+03:00
- Delete cookies