Otsing leidis 1 vaste
- Laupäev, 24 Detsember 2011, 20:15
- Foorum: Küsimused ja probleemid
- Teema: Messenger jookseb sisselogimisel kokku
- Vastuseid: 14
- Vaatamisi: 28774
Re: Ei saa msni logida.
Veel võiks üritada kustutada järgmisi kaustu (Messenger peaks suletud olema täielikult nende sammude tegemiseks)
Sinu Windowsi kasutaja ja Sinu Messengeri kasutaja asendada siis Sinu enda kasutajanimede ja mailidega
Windows XP puhul:
C:\Documents and Settings\ Sinu Windowsi kasutaja \Contacts ...
Sinu Windowsi kasutaja ja Sinu Messengeri kasutaja asendada siis Sinu enda kasutajanimede ja mailidega
Windows XP puhul:
C:\Documents and Settings\ Sinu Windowsi kasutaja \Contacts ...