jama windows live messengeriga

Küsimused ja probleemid messengeri kohta.
Suletud
ice901

jama windows live messengeriga

Postitus Postitas ice901 »

selline asi on et installisin endale windows live messengeri ja kui selle käima panen sis on minu kontaktide nimekiri täiesti tühi...milles asi?????
risto40

Postitus Postitas risto40 »

sama probleem. koduarvutis töötab wlm korralikult. mõtlesin et võiks läpakasse ka 7.5 asemele wlm'i installida, kuid wlm'i sisselogimisel on contactlist täitsa tühi. proovisin, et kui teen import contacts, siis ta küll lisab need kontaktid mu listi, kui ilma grupeeringuta ning samuti wlm saadab ka igale inimesele, kes mu kontaktlisis on, teate, et ma soovin teda enda listi lisada. ja loomulikult enne ma seda inimest onlines ei näe, kuni ta mu kutsele nõusoleku on andnud. no on jama :@

tundub, et läpakasse jääb siiski 7.5. :(
vaatleja

Postitus Postitas vaatleja »

See probleem on paljudel, kuna praegu on serveriga probleemid. Proovige paari päeva pärast uuesti, seni kasutage mõnd vanemat versiooni.
Viimati muutis vaatleja, Kolmapäev, 19 Juuli 2006, 08:03, muudetud 1 kord kokku.
risto40

Postitus Postitas risto40 »

leidsin ühe lahenduse http://messenger-support.spaces.msn.com ... 1734.entry . kuid siiski seda meetodi kasutades on mu contact listist üle poolte kontaktide kadunud :S
vaatleja

Postitus Postitas vaatleja »

No kuna praegusel juhul on probleem serveris, mitte sinu arvutis, siis loomulikult nende kaustade kustutamine viga ei paranda.
risto40

Postitus Postitas risto40 »

ei saa siiski aru. kui viga serveris, siis kuidas saab ühes arvutis wlm korralikult töötada (näitab kõiki kontakte korrektselt), teises aga vigaselt?
vaatleja

Postitus Postitas vaatleja »

http://messengersays.spaces.msn.com/Blo ... 9210.entry

Selles arvutis, kus sa logisid sisse enne probleemide tekkimist, on sul contact list juba olemas, C:\Documents and Settings\KASUTAJA\Contacts ,teises aga mitte ja WLM üritab seda laadida su arvutisse serverist, mis aga probleemide tõttu ei õnnestu.
Viimati muutis vaatleja, Kolmapäev, 19 Juuli 2006, 23:53, muudetud 1 kord kokku.
risto40

offline message

Postitus Postitas risto40 »

et sai ükskord offline message't saates pandud linnuke, et see ei näitaks enam seda offline message akent, mis ilmub, kui offline message saata. nüüd aga tahax seda uuesti näha. Oskab keegi öelda, kuidas see taas nähtavaks teha?

ja siis teine küsimu: et kui mõnikord offline message'i saadan, siis saan kohe või mõne hetke pärast kirja tagasi et sõnumit ei suudetud saata, teine kord jälle ei näita seda. mis see tähendab? sõnum peax ju teiseni jõudma, kui ta sisse logib. et kui wlm 8.1 annab teate et sõnumit ei suudetud saata, siis teise sisse logides ta ei saa mu kirjutatud message't kätte?
vaatleja

Postitus Postitas vaatleja »

Tools - Options - Messages - Show my offline messages automatically when I sign in

Kui offline sõnumid läbi ei lähe, on kaks varianti - serveri probleemid, või siis on see kontakt sind blokkinud.
risto40

Postitus Postitas risto40 »

tegelikult mõtlesin seda offline message akent, et nt kui esimest korda saadad kellelegi offline message'i, siis ta, pärast send nupu vajutamist, viskab ette veel ühe akna, kus wlm teatab, et oled saatmas offline messaget. et tahaks, et see teade uuesti ilmuks. on see võimalik tagasi tuua?
vaatleja

Postitus Postitas vaatleja »

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MSNMessenger\PerPassportSettings\[messenger no]
Sealt kuskilt peaks saama seda uuesti nähtavaks teha, aga millise võtme väärtust 1-st 0-ks uuesti pead muutma, seda kahjuks täpselt ei oska öelda. Katseta :P
Viimati muutis vaatleja, Neljapäev, 18 Jaanuar 2007, 03:06, muudetud 1 kord kokku.
Suletud