MSN Messenger 7.5 jookseb kokku.

Küsimused ja probleemid messengeri kohta.
Trinka

Postitus Postitas Trinka »

Nagu ja jookseb kokku, ja kui akent sulgeda tahan, sis ytleb, et This Program Not Responding.
Viimati muutis Trinka, Neljapäev, 06 Aprill 2006, 21:31, muudetud 1 kord kokku.
Trinka

Postitus Postitas Trinka »

Et ma siis ei saa oma küsimustele vastust?:S
Kasutaja avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Postitusi: 843
Liitunud: Teisipäev, 31 Mai 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Kontakt:

Postitus Postitas Pistik »

Seadeid võimalik muuta Tools > Options

Sisselogimisel tõesti vahel Messenger väheke teeb trikke kuid soovitan kannatlikult oodata kui programm ise annab märku oma valmisolekust, mitte klikkida igasugu nuppe vahepeal. Põhjus võib olla ka arvutis, täpsemalt siis ressursside kulutamises (RAM).

Kannatlikus tuleb kasuks.
Trinka

Postitus Postitas Trinka »

Michelinimehike kirjutas:
soovitan kannatlikult oodata kui programm ise annab märku oma valmisolekust, mitte klikkida igasugu nuppe vahepeal. Põhjus võib olla ka arvutis

.

Nojah...Mis moodi peaks programm ise märku andma? Nagu ma arvan,et asi ei ole selles, sest ta lihtsalt jookseb kokku ja punkt..mitte midagi muud ei teegi.
Aga jah msn on mul nüüd maha lastud ja nüüd kasutan webmessengeri.
Kuiad, kui põhju on arvutis, kas siis seda viga kuidagi parandada ei saa?
Kasutaja avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Postitusi: 843
Liitunud: Teisipäev, 31 Mai 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Kontakt:

Postitus Postitas Pistik »

Marty kirjutas:Ma pakun et ta mõtles siinkohal et kui sa hakkad sisse logima ja tundub nagu arvuti MSN jookseks kokku ära hakka mingeid asju seal näppima vaid oota rahulikult ja vaata kas mõne aja pärast on sisselogimine õnnestunud. :roll:
Täpselt nii, mõne vanema masinaga võib isegi kuni pool minutit see "mõtlemine" aega võtta.
Kasutaja avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Postitusi: 843
Liitunud: Teisipäev, 31 Mai 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Kontakt:

Postitus Postitas Pistik »

Michelinimehike kirjutas: * MSN Messenger'i versioon mida sa kasutad võiks olla kõige viimane väljalase (7.5.0324), väikeste nubrimuudatuste taga peituvad suured muudatused.
* Muuda oma MSN parooli ja proovi siis uuesti.
* Tühjenda oma browser'i (IE) cache ja cookies.
* Tõmba omale see fail, käivita see. Selle tulemusena tagatakse kõigi vajalike dll failide olemasolu mida Messenger vajab.
* Kui sa kasutad tulemüüri, siis tuleks see nii seadistada, et see ei blokeeriks Messenger'i
* Vaata oma IE turvaseadistused (Security) üle. Ava Internet Explorer, vajuta Tools>Internet options. Liigu Advanced tab'ile ja otsi üles turva sektsioon (security). Veendu, et kasutad SSL 2.0 ja SSL 3.0 (nende ees peab olema linnuke).
Viimati muutis Pistik, Teisipäev, 11 Aprill 2006, 23:26, muudetud 1 kord kokku.
Trinka

Postitus Postitas Trinka »

Karla87 kirjutas:tundub, et probleem on olnud juba pikemat aega, kuid minu msn hakkas jebima paar päeva tagasi. Logib poolenisti sisse ja alumiselt ribalt näitab et signed in, kusjuures ka teistel näitab et olen sees. lõpuks nätab, et not responding. tegin avg-ga computer scani ja ühtegi viirust pole. remoovisin msn-i ja installisin nii 7.5 kui ka 8.0 uuesti aga sama jama ikka. olen igalt poolt uurinud mis jama on aga lahendust pole saanus. mida teha edasi? arvuti on suht uus, nii et arvuti RAM-is asi ei saa olla.


TÄPSELT sama jama on ml ikka veel...
mitte miski ei aita..ja mul soovitati kah format c teha...
Ja ml kah suht uus arvuti, nii et mingi mõtlemises v aegluses vms viga nüüd küll ei ole!
Trinka

Postitus Postitas Trinka »

Ikkagi ei aita:/
Nagu seekord logimise ajal jõudis sinnamaani,et näitas ära kes onlines/offlines on ja siis jooksis kokku:S
Not respondig.
NatY

Postitus Postitas NatY »

No mul on samajama..eile õhtul algas.
Kuangi varem on ka nii olnud, aga mingi 2'he nädala pärast läks iseenesest korda..Kõike proovisin..
Aga nüüd ma sed anii ei jäta. :roll: :?
Kasutaja avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Postitusi: 843
Liitunud: Teisipäev, 31 Mai 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Kontakt:

Postitus Postitas Pistik »

Soovitan lugeda ja jälgida järgnevat postitust.
Trinka

Postitus Postitas Trinka »

See ei aita ju:(
Tahtsin proovida ka seda failide asendamist, mis siin ylevalpool välja pakutud oli. aga kahjuks ei ole kellelgi neid faile...või no õigemini nad kas ei leia seda või siis ei ole neil seda texti faili:(
Viimati muutis Trinka, Kolmapäev, 24 Mai 2006, 23:29, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Postitusi: 843
Liitunud: Teisipäev, 31 Mai 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Kontakt:

Postitus Postitas Pistik »

Ülevalpool viidatud postituses on sõna "see" lingina antud failini.
Trinka

Postitus Postitas Trinka »

Misasja?
Nagu seleta palun selgemalt!
Vasta