F-Secure Digifest #2

F-Secure Digifest #2
30. aprillist kuni 2. maini 2010 koguneb Tallinna Lauluväljakule kuni 400 noort, et koos mängida võrgus arvutimänge. "Digifest #2″ on suurim võrguüritus Eestis. Kohti on kuni 400-le arvutile, ning oodatud on ka kõik pealtvaatajad.

Kohapeal korraldatakse võistlusi erinevate arvutimängude vahel, kus saab osa võtta nii meeskonnamängudest, kui ka üks ühele võistlustest. Näidatakse uut tehnikat, mis maailmas ringi liigub, nagu uued 3D telekad. Meelelahutuse poole pealt on pealtvaatajatele ja osalejatele välja pakkuda huvitavaid presentatsioone ja katsetusi tehnikaga, näiteks kohapeal saab näha kuidas vedel lämmastikuga arvuteid jahutatakse ning palju muud.

Kõike seda on võimalik vaadata ka DigiTV vahendusel ja läbi interneti, kuhu kantakse live stream ülekanne kohapealt.

Digifestil osalejatel on võimalik omavahel mõõtu võtta nii ametlikkes mängudes:
- Counter-Strike 1.6,
- Call of Duty 4,
- HoN,
- Quake Live,
- Track Mania

kui ka mitteametlikkes mängudes nagu Counter-Strike Source, AOE2, DotA, ET ja paljudes teistes mägnudes, mille vastu tuntakse huvi.

Üritusele saab registreeruda leheküljel www.digifest.ee ning võimalus on ka pilet kohapealt osta. Eelregistreerimisega on sissepääs võistlustele 299 krooni ning Tallinna Lauluväljakul kohapeal 350 krooni. Kõik Kes ostavad pileti Digifestile #2 saavad kingituseks kaasa uue HoN Closed ja Open Beta KEY!

Tegemist pole ka rangelt kinnise üritusega – iga huviline saab tulla asja uurima või omadele kaasa elama. Pealtvaatajate kolme päeva pilet on 100 krooni. Kaasa võib võtta ka laptopi ja wifis surfata. Kohapeal on ka magamis- ja pesemisvõimalused.
NB! Pealtvaataja piletiga ei saa ööseks jääda ja peab olema öörahuks lahkunud.

www.digifest.ee
Lisas: pistik | Lisatud: 09.04.2010 15:52 | Uuendatud: 09.04.2010 15:52

Vaata lisaks

Täna, 27. detsembril 2025 on Eestis muutliku pilvisusega ilm, sajab vihma ja lörtsi

Täna, 27. detsembril 2025 on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Ajuti sajab vihma ja lörtsi, õhtul ka lund. Loodetuul tugevneb mandril 7-12, puhanguti 17, lääneosas kuni 20 m/s, saartel ja rannikul 14-20, puhanguti kuni 27, õhtul 18-25, puhanguti kuni 32 m/s. Õhutemperatuur on 1..6°C.

Ilm muutub laupäeval tuuliseks kogu Eestis, saartel oodatakse eriti ohtlikku tormi

Keskkonnaagentuur hoiatab, et laupäeval, 27. detsembril, jõuab Eestisse väga tugev tormituul. Lääne-Eesti saartele ja Läänemere põhjaosale on väljastatud kolmanda taseme ehk eriti ohtliku ilma hoiatus, mis viitab suurele kahjude ning eluohtlike olukordade riskile.

Täna, 26. detsembril 2025 on Eestis selge ja vähese, kohati vahelduva pilvisusega sajuta ilm

Täna, 26. detsembril 2025 on Eestis selge ja vähese, kohati vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Õhtul pilvisus lääne poolt alates tiheneb ning kohati on udu. Puhub loode- ja põhjatuul 4-10, puhanguti 14, Virumaa rannikul puhanguti kuni 16 m/s, õhtu poole tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 1..7°C, õhtupoolikul langeb.

Miks klaviatuur on QWERTY, mitte tähestiku järjekorras?

Kui vaatame arvuti- või kirjutusmasina klaviatuuri, tekib paljudel loogiline küsimus: miks tähed ei ole paigutatud lihtsas tähestikulises järjekorras? Selline lahendus tunduks ju palju loogilisem ja kergemini õpitav. Vastus peitub aga rohkem kui 150 aasta taguses tehnoloogias ja inimkäitumises.

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Jõuluvanale jõululuuletused leiad Pistikust