Ülevaade: kus kohast on soodne arvuti- ja konsoolimänge seotada?

Ülevaade: kus kohast on soodne arvuti- ja konsoolimänge seotada?

Ülevaade: kus kohast on soodne arvuti- ja konsoolimänge seotada?

Kus kohast soodsalt arvuti- ja konsoolimänge seotada? Steam on üks neist kohtadest kust osta aga seal on mängude hinnad tihti krõbedad. On ka alternatiive! Ning ka siis on võimalik jätkuvalt läbi Steami mänge mängida.


G2A

Kes ei teaks G2A-d. Üks tuntumaid ja suuremaid keskkondi kust mängude Steam, Microsoft ja Rockstar võtmeid soodsamalt osta.

Vaata lähemalt


Kinguin

Teine suurem ja tuntum videomänge müüvatest keskkondadest siin nimekirjas. Võimalik on ka eeltellida erinevaid peagi välja tulevaid uusi mänge.

Vaata lähemalt


GAMIVO

Tegemist on natuke väiksema ja vähem tuntud keskkonnaga aga ka kõige uuemaga siit ülevaatest. Samas ei jää see oma sooduspakkumistega ülevalpool olevatele alla.

Vaata lähemalt

Lisas: pistik | Lisatud: 01.07.2020 18:03 | Uuendatud: 01.07.2020 18:03

Vaata lisaks

Täna, 24. veebruaril 2024 on Eestis pilves ilm, õhtu poole võib vihma sadada

Täna, 24. veebruaril on Eestis pilves ilm. Hommikupoolikul jõuab saartele ja mandri lõunaossa vihmasadu ning levib üle maa põhja suunas, sekka võib tulla ka lörtsi. Mitmel pool on udu. Puhub valdavalt kagu- ja idatuul 2-8 m/s, õhtul tugevneb kagu- ja lõunatuul 7-13, puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on 2..8°C.

Kuulutati välja AOE 2 kuues lisapakk - Victors and Vanquished

Kuulutati välja järjekorras kuues Age of Empires 2 Definitive Edition lisapakk, nimeks sellel Victors and Vanquished. Kui eelnevad on mängu lisanud uusi tsivilisatsioone ning ka nendega seotud kampaaniaid siis seekord täiendab lisapakk ainult kampaaiaid ja stenaariume (scenarios).

Täna, 23. veebruaril 2024 on Eestis pilves ja vihmane ilm

Täna, 23. veebruaril on Eestis pilves ja vihmane ilm. Pärastlõunal lääne pool sadu järk-järgult lakkab ja õhtul saartel pilvisus hõreneb. Puhub kagu- ja lõunatuul 5-10, puhanguti 14, saartel ja rannikul 7-13, puhanguti kuni 18 m/s, pärastlõunal pikkamööda nõrgeneb ja õhtul pöördub saartel edelasse. Õhutemperatuur on 2..6°C.

Täna, 22. veebruaril 2024 on Eestis enamasti pilves ilm, sajab vähest vihma

Täna, 22. veebruaril on Eestis enamasti pilves ilm. Mitmel pool sajab vähest vihma. Ennelõunal on kohati udu. Puhub lõuna- ja kagutuul 3-9, õhtupoolikul Lääne-Eesti rannikualadel puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 0..+4°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused