Steam katsetab mängude testimise võimalusega, 90 minutit Dead Space mänguaega

Steam katsetab mängude testimise võimalusega, 90 minutit Dead Space mänguaega

Steam katsetab mängude testimise võimalusega, 90 minutit Dead Space mänguaega

Steam katsetab mängude testimise võimalusega, 90 minutit Dead Space mänguaega.

EA katsetab Steam keskkonnas uue võimaluse pakkumisega mänguritele. Huvilistel on võimalik 90 minutit tasuta proovida nende uut Dead Space uusversiooni.

EA on seni viljelenud rohkem süsteemi kus nende oma keskkonnas on EA Play eest maksnud kontoomanikele pakutud mõne mängu tasuta proovimise võimalust. Nüüd on välja tuldud täiesti tasuta variandiga Steam keskkonnas.

Valve kes on Steami taga pole seda uut võimalust veel kuskil välja hõiganud, aga loodetavasti tekkib sarnane variant ka paljudele teistele mängudele kui kõnealune lahendus edukaks osutub.

Muidu on Steamis mängude puhul esinenud eelnevalt ainult piiratud perioodi jooksul mõne mängu puhul tasuta mängu testimist või siis mängu ostmist ning võimalust see kahe tunni jooksul tagastada peale ostu.

Alustamiseks on sul vaja kõigest Steam kontot ja seejärel sinna sisse logida.

Proovi mängu siit või kasutades otsingut ja sisestades "Dead Space"


Teema: SteamMäng › Dead Space - Remake PC
Lisas: pistik | Lisatud: 16.05.2023 19:56 | Uuendatud: 16.05.2023 22:47

Vaata lisaks

Täna, 27. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 27. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s, äikese ajal on tuul puhanguline. Õhutemperatuur on 25..30, tuulele avatud rannikul 20°C ümber. Metsad on väga tuleohtlikud!

Täna, 25. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 25. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Pärastlõunal sajab kohati hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla ka rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s, äikese ajal on tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 23..29, tuulele avatud rannikul ja sajuhoogudes 17..22°C. Metsad on väga tuleohtlikud!

Tänane, 24. mai 2024 ilm Eestis vähese ja vahelduv pilvisusega

Täna, 24. mail on Ida-Eestis on päikesepaisteline ilm. Lääne-Eestis on vähene ja vahelduv pilvisus, õhtupoolikul võib kohati hoovihma sadada ja äikest olla. Puhub lõunakaare tuul 3-8, puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 23..29, tuulele avatud rannikul kuni 17°C.

Miks peaksid oma laos kasutama metallriiuleid?

Metallist riiulid on üks tugevamaid, ruumisäästlikumaid ja vastupidavamaid riiulitüüpe, mida oma lattu on võimalik soetada. Seetõttu on metallriiulid lao jaoks ka üks kuluefektiivsemaid, vastupidavamaid ja tõhusamaid toodete hoiustamise lahendusi. Vaatame lähemalt, millised on peamised põhjused, miks metallriiuleid kasutatakse.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused