Veel üks päev on Total War mänguseeria mängud kuni 75% protsenti allahindlusega Steamis

Veel üks päev on Total War mänguseeria mängud kuni 75% protsenti allahindlusega Steamis

Veel üks päev on Total War mänguseeria mängud kuni 75% protsenti allahindlusega Steamis

Mängustuudiol Sega on hetkel käimas Steamis allahindluskampaania vanematele Total War mängudele - hinnad on kuni 75% soodsamad.

Kampaania nimi on "Total War Historic Sale". Puudutab see vanemaid mänge nagu Medieval II: Total War Definitive Edition, Total War: ROME REMASTERED, Total War: ROME II, Total War: ATTILA, Total War: EMPIRE – Definitive Edition, Total War: SHOGUN 2, Total War: NAPOLEON – Definitive Edition, Total War: THREE KINGDOMS COLLECTION ja A Total War Saga: THRONES OF BRITANNIA

Pane tähele, et vanemad Total War mängud mis on valminud juba aastaid tagasi on nüüd saanud uusversioonid Definitive Edition ja Remastered versioonide näol ning töötavad ka viimastel Windows platvormidel nagu Windows 10 ja Windows 11. Parandatud ja täiendatud on graafikat.

Vaata kampaania esilehte ja mänge siitMäng › Medieval II: Total War Definitive Edition PC
Lisas: pistik | Lisatud: 26.07.2023 10:39 | Uuendatud: 26.07.2023 10:49

Vaata lisaks

Täna, 27. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 27. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s, äikese ajal on tuul puhanguline. Õhutemperatuur on 25..30, tuulele avatud rannikul 20°C ümber. Metsad on väga tuleohtlikud!

Täna, 25. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 25. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Pärastlõunal sajab kohati hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla ka rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s, äikese ajal on tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 23..29, tuulele avatud rannikul ja sajuhoogudes 17..22°C. Metsad on väga tuleohtlikud!

Tänane, 24. mai 2024 ilm Eestis vähese ja vahelduv pilvisusega

Täna, 24. mail on Ida-Eestis on päikesepaisteline ilm. Lääne-Eestis on vähene ja vahelduv pilvisus, õhtupoolikul võib kohati hoovihma sadada ja äikest olla. Puhub lõunakaare tuul 3-8, puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 23..29, tuulele avatud rannikul kuni 17°C.

Miks peaksid oma laos kasutama metallriiuleid?

Metallist riiulid on üks tugevamaid, ruumisäästlikumaid ja vastupidavamaid riiulitüüpe, mida oma lattu on võimalik soetada. Seetõttu on metallriiulid lao jaoks ka üks kuluefektiivsemaid, vastupidavamaid ja tõhusamaid toodete hoiustamise lahendusi. Vaatame lähemalt, millised on peamised põhjused, miks metallriiuleid kasutatakse.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused