Vana hea Wolfenstein: Enemy Territory saab uuendusi ja on mängitav

Kommenteeri - Vana hea Wolfenstein: Enemy Territory saab uuendusi ja on mängitav

Vana hea Wolfenstein: Enemy Territory saab uuendusi ja on mängitav

Need kes oma arvutimängude teekonda alustasid 2000. aastate alguses mäletavad kindlasti sellist mängu nagu Wolfenstein: Enemy Territory. See oli mäng mida mängiti tihti LAN-idel (võrgupidudel) ja hiljem kui internet üha kiiremaks muutus üle neti. Tiimid vastamisi.

Mingis mõttes oli see Counter-Strike eellane ainult, et tegevus toimus Teise maailmasõja aegsete liitlasvägede (USA, Suurbritanna ja NSV Liit) sõdurite ja teljeriikide (Saksamaa, Itaalia) vahel.

Kuid tuleb välja, et see mäng pole üldse ära surnud. Ka uuematel Windows operatsioonisüsteemi versioonidel nagu 10 ja 11 on see täiesti mängitav ning ametlikult ja täiesti tasuta.

Sellest on tekkinud praeguseks niiöelda kaks haru - on see vana hea 800x600 resolutsiooni austajatele omane originaalversioon (numbriga 2.60b) - selles on säilinud kõik see mis seal oli ka alguses. Uuemate mõõtude suhetega ekraanidel niisiis on mängu ümber mustad kastid paremal ja vasakul ... see on allalaetav ka nüüd Steamist, viimast siiski ei soovita, sest sealt platvormilt allalaetud variant ei lase Punkbuster nimelist petmise vastast programmikoodi aktiveerida ning enamuste online serveritega pole võimalik siis ühenduda. Lae alla see siit (mitte siis Steami versioon ja sõltuvalt sinu platvormist Windows, Linux või Mac): Wolfenstein: Enemy Territory - Splash Damage

Lisaks on pärast mängu täieliku lähtekoodi avalikustamist 2010. aastal tekkinud täiustatud graafikaga versioon ET: Legacy. Selle puhul on graafikat tublisti täiustatud, et see ka parematel ekraanidel graafiliselt hea välja näeks, pluss ka ajakohased ekraaniresolutsiooni valikud on olemas. Seda arendatakse järjest edasi ning paranduste ja parenduste versioonid üha tulevad välja ka selle kirjatüki kirjutamise hetkel. Allalaetav on see siit: ET: Legacy - A fully compatible Wolfenstein Enemy Territory 2.60b client and server

Mõlemad ühilduvad omavahel ning mõõtu saab võtta täpselt samades serveritesMäng › Wolfenstein: Enemy Territory PC
Lisas: pistik | Lisatud: 09.04.2023 15:33

Kommenteeri

BB-kood:


Smailid:
RõõmusNäitab keeltNaljakasKuriKurb
Nimi:

E-mail:

Kommentaar:


Vaata lisaks

Millele mõelda korteri renoveerimisel?

Oled soetanud renoveerimist vajava korteri ja ei oska nüüd kuskilt peale hakata? Oleme kirja pannud mõned soovitused, millele mõelda enne kui asud tegutsema.

Täna, 18. juunil 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, esineb hoovihma ja äikest

Täna, 18. juunil on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma, on äikeseoht. Hommikupoolikul püsib mõnel pool udu. Puhub läänekaare tuul 3-9, puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on 19..25, rannikul kohati kuni 17°C.

Täna, 13. juunil 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, sajab hoovihma

Täna, 13. juunil on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub lõuna- ja edela-, pärastlõunal läänekaare tuul 4-10, rannikul puhanguti kuni 14 m/s, õhtul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 15..20°C.

Kodus tagavad ohutuse suitsu-, gaasi- ja vinguandurid

Kodu on iga pere kindlus. Üks lihtsamaid viise tagada oma kodu turvalisus on suitsuandurite, gaasiandurite ja vinguandurite paigaldamine.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused