Vana hea Wolfenstein: Enemy Territory saab uuendusi ja on mängitav

Vana hea Wolfenstein: Enemy Territory saab uuendusi ja on mängitav

Vana hea Wolfenstein: Enemy Territory saab uuendusi ja on mängitav

Need kes oma arvutimängude teekonda alustasid 2000. aastate alguses mäletavad kindlasti sellist mängu nagu Wolfenstein: Enemy Territory. See oli mäng mida mängiti tihti LAN-idel (võrgupidudel) ja hiljem kui internet üha kiiremaks muutus üle neti. Tiimid vastamisi.

Mingis mõttes oli see Counter-Strike eellane ainult, et tegevus toimus Teise maailmasõja aegsete liitlasvägede (USA, Suurbritanna ja NSV Liit) sõdurite ja teljeriikide (Saksamaa, Itaalia) vahel.

Kuid tuleb välja, et see mäng pole üldse ära surnud. Ka uuematel Windows operatsioonisüsteemi versioonidel nagu 10 ja 11 on see täiesti mängitav ning ametlikult ja täiesti tasuta.

Sellest on tekkinud praeguseks niiöelda kaks haru - on see vana hea 800x600 resolutsiooni austajatele omane originaalversioon (numbriga 2.60b) - selles on säilinud kõik see mis seal oli ka alguses. Uuemate mõõtude suhetega ekraanidel niisiis on mängu ümber mustad kastid paremal ja vasakul ... see on allalaetav ka nüüd Steamist, viimast siiski ei soovita, sest sealt platvormilt allalaetud variant ei lase Punkbuster nimelist petmise vastast programmikoodi aktiveerida ning enamuste online serveritega pole võimalik siis ühenduda. Lae alla see siit (mitte siis Steami versioon ja sõltuvalt sinu platvormist Windows, Linux või Mac): Wolfenstein: Enemy Territory - Splash Damage

Lisaks on pärast mängu täieliku lähtekoodi avalikustamist 2010. aastal tekkinud täiustatud graafikaga versioon ET: Legacy. Selle puhul on graafikat tublisti täiustatud, et see ka parematel ekraanidel graafiliselt hea välja näeks, pluss ka ajakohased ekraaniresolutsiooni valikud on olemas. Seda arendatakse järjest edasi ning paranduste ja parenduste versioonid üha tulevad välja ka selle kirjatüki kirjutamise hetkel. Allalaetav on see siit: ET: Legacy - A fully compatible Wolfenstein Enemy Territory 2.60b client and server

Mõlemad ühilduvad omavahel ning mõõtu saab võtta täpselt samades serveritesMäng › Wolfenstein: Enemy Territory PC
Lisas: pistik | Lisatud: 09.04.2023 15:33

Vaata lisaks

Täna, 25. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 25. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Pärastlõunal sajab kohati hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla ka rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s, äikese ajal on tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 23..29, tuulele avatud rannikul ja sajuhoogudes 17..22°C. Metsad on väga tuleohtlikud!

Tänane, 24. mai 2024 ilm Eestis vähese ja vahelduv pilvisusega

Täna, 24. mail on Ida-Eestis on päikesepaisteline ilm. Lääne-Eestis on vähene ja vahelduv pilvisus, õhtupoolikul võib kohati hoovihma sadada ja äikest olla. Puhub lõunakaare tuul 3-8, puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 23..29, tuulele avatud rannikul kuni 17°C.

Miks peaksid oma laos kasutama metallriiuleid?

Metallist riiulid on üks tugevamaid, ruumisäästlikumaid ja vastupidavamaid riiulitüüpe, mida oma lattu on võimalik soetada. Seetõttu on metallriiulid lao jaoks ka üks kuluefektiivsemaid, vastupidavamaid ja tõhusamaid toodete hoiustamise lahendusi. Vaatame lähemalt, millised on peamised põhjused, miks metallriiuleid kasutatakse.

Unustatud seemned: milliseid köögivilju tasub ise kasvatada?

Supermarkettide riiulitel kõikjal kohalolevate tomati- ja paprikakotlede vahel peituvad unustatud seemned - mineviku aarded, mis on ääretult maitsvad ja pakuvad unikaalseid kasvatamise kogemusi. Kuigi supermarketi tomat on mugav, pakub kodukasvatatud köögivili sügavust ja rahulolu, mida on raske ületada. Kuid nii paljude võimaluste seast, millised unustatud seemned väärivad teie aias kohta?

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused