Quake III: Team Arena - PC

Quake III: Team Arena

Quake III: Team Arena info

Quake III: Team Arena on laiendusmäng Quake III: Arena-le, mis on välja töötatud id Software'i poolt ja välja antud 2000. aastal. See laiendus toob mängu uusi mitmikmängurežiime, kaarte ja relvi ning keskendub tiimi mängule.

Quake III: Team Arena pakub võimalust mängida mitmekesiseid meeskondlikke mängurežiime, nagu Capture the Flag (lippude vallutamine), Overload (ülekoormus), Harvester (kogujad) ja veelgi enam. Mängijad saavad moodustada meeskondi ja võistelda teiste meeskondadega mitmesugustes areenides ja keskkondades.

Lisaks uutele režiimidele toob Team Arena mängu uusi kaarte, mis on spetsiaalselt loodud meeskondliku mängu jaoks, ning uusi relvi, mis pakuvad rohkem taktikalisi võimalusi ja strateegiaid.

Quake III: Team Arena on suunatud mängijatele, kes soovivad nautida kiiret ja konkurentsivõimelist meeskondlikku mitmikmängu. See pakub põnevat mängukogemust koos uute väljakutsete ja võimalustega koostöös mängimiseks.

Väljastamine: 15. detsember 2000
Arendaja: id Software
Koduleht: külasta
Liik: tulistamine
Platvorm: PC (Microsoft Windows, arvuti)

Hinnang mängule

Hinne: 0
Mängu hindamiseks logi sisse!

Lisainfo

Lisatud: 29.01.2006 12:23 | Uuendatud viimati: 12.06.2023 23:38 | Ankeedi vaatamisi kokku: 3596 | Vaata ka: Google otsing mängu Quake III: Team Arena kohta

Kommentaarid

Kommenteeri

Vaata lisaks

Eesti.ee täienes uue volituste haldamise võimalusega

Riigiportaal eesti.ee läks üle uuele kesksele volituste haldamise infosüsteemile Pääsuke, mis muudab ettevõtte esindajatele erinevate ametiasutuste iseteeninduskeskkondadesse juurdepääsude andmise mugavamaks.

Riigi Infosüsteemi Ameti uueks peadirektoriks saab Joonas Heiter

Majandus- ja infotehnoloogiaminister Tiit Riisalo kinnitas riigikantselei tippjuhtide valikukomisjoni ettepanekul Riigi Infosüsteemi Ameti (RIA) uueks peadirektoriks Joonas Heiteri.

Täna, 20. veebruaril 2024 Eestis pilves, üksikute selgimistega ilm, kohati võib sadada lund ja lörtsi

Täna, 20. veebruaril on Eestis pilves, üksikute selgimistega ilm. Kohati, peamiselt saartel ja Lõuna-Eestis, sajab lund ja lörtsi. On jäiteoht. Puhub lõunakaare tuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on -2..+2°C.

Simsimaa ühines Pistiku perekonnaga

Eesti vanim ja populaarseim The Sims mänguseeria infot kajastab eestikeelne sait Simsimaa ühines Pistiku perekonnaga.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused