Escape Dead Island - PS3

Escape Dead Island

Escape Dead Island info

Dead Island Riptide on 2013. aastal välja antud ellujäämismäng, mis on järg mängule "Dead Island". Mõlemad mängud on välja töötatud ja välja antud ettevõtte Techlandi poolt. Mäng on peale Playstation 3 saadaval ka arvutile ja Xbox360 platvormil.

Dead Island Riptide jätkab esimese mängu sündmustikku, pakkudes mängijatele uusi väljakutseid ja seiklusi zombidega täidetud troopilisel saarel. Mängu keskmes on ellujäämine, võitlus zombide vastu ning koostöö teiste mängijatega.

Mängijad saavad valida nelja erineva mängitava tegelase vahel, kellel on erinevad oskused ja võimed. Nad peavad uurima saart, täitma erinevaid ülesandeid, võitlema zombidega ning leidma ressursse ellujäämiseks. Mäng pakub ka võimalust mängida koos teiste mängijatega, kas kohalikult jagatud ekraanil või võrguühenduse kaudu.

Dead Island Riptide'is on mängijatel võimalik kohandada oma tegelasi, koguda uusi relvi ja varustust ning arendada oma oskusi, et muutuda tugevamaks ja vastupidavamaks zombidega vastamiseks. Mäng pakub ka mitmekülgseid viise zombide vastu võitlemiseks, sealhulgas lähivõitlusrelvade, tulirelvade ja lõksude kasutamist.

Dead Island Riptide'i saab mängida üksi või koos teiste mängijatega, luues koostöörežiime ja võistlusi. Mängu keskne eesmärk on ellujäämine ning saare uurimine, avastades samal ajal uusi lugusid ja tegelasi.

Kokkuvõttes pakub Dead Island Riptide mängijatele adrenaliinipõhist ellujäämiskogemust zombide täis tropilisel saarel, kus tuleb võidelda, kohandada ja koostööd teha, et vastu pidada zombide hordidele.

Väljastamine: 18. november 2014
Arendaja: Techland
Liik: tulistamine
Platvorm: PS3 (Sony PlayStation 3)
Teised platvormid: PCX360

Hinnang mängule

Hinne: 0
Mängu hindamiseks logi sisse!

Lisainfo

Lisatud: 31.05.2023 13:30 | Uuendatud viimati: 31.05.2023 13:39 | Ankeedi vaatamisi kokku: 127 | Vaata ka: Google otsing mängu Escape Dead Island kohta

Kommentaarid

Kommenteeri

Vaata lisaks

Eesti.ee täienes uue volituste haldamise võimalusega

Riigiportaal eesti.ee läks üle uuele kesksele volituste haldamise infosüsteemile Pääsuke, mis muudab ettevõtte esindajatele erinevate ametiasutuste iseteeninduskeskkondadesse juurdepääsude andmise mugavamaks.

Riigi Infosüsteemi Ameti uueks peadirektoriks saab Joonas Heiter

Majandus- ja infotehnoloogiaminister Tiit Riisalo kinnitas riigikantselei tippjuhtide valikukomisjoni ettepanekul Riigi Infosüsteemi Ameti (RIA) uueks peadirektoriks Joonas Heiteri.

Täna, 20. veebruaril 2024 Eestis pilves, üksikute selgimistega ilm, kohati võib sadada lund ja lörtsi

Täna, 20. veebruaril on Eestis pilves, üksikute selgimistega ilm. Kohati, peamiselt saartel ja Lõuna-Eestis, sajab lund ja lörtsi. On jäiteoht. Puhub lõunakaare tuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on -2..+2°C.

Simsimaa ühines Pistiku perekonnaga

Eesti vanim ja populaarseim The Sims mänguseeria infot kajastab eestikeelne sait Simsimaa ühines Pistiku perekonnaga.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused