Dead Island Riptide: Definitive Edition - PC

Dead Island Riptide: Definitive Edition

Dead Island Riptide: Definitive Edition info

Dead Island Riptide on 2013. aastal välja antud ellujäämismäng, mis on järg mängule "Dead Island". Mõlemad mängud on välja töötatud ja välja antud ettevõtte Techlandi poolt. Mäng on peale arvuti saadaval ka Xbox360 ja Playstation 3 platvormidele.

Dead Island Riptide jätkab esimese mängu sündmustikku, pakkudes mängijatele uusi väljakutseid ja seiklusi zombidega täidetud troopilisel saarel. Mängu keskmes on ellujäämine, võitlus zombide vastu ning koostöö teiste mängijatega.

Mängijad saavad valida nelja erineva mängitava tegelase vahel, kellel on erinevad oskused ja võimed. Nad peavad uurima saart, täitma erinevaid ülesandeid, võitlema zombidega ning leidma ressursse ellujäämiseks. Mäng pakub ka võimalust mängida koos teiste mängijatega, kas kohalikult jagatud ekraanil või võrguühenduse kaudu.

Dead Island Riptide'is on mängijatel võimalik kohandada oma tegelasi, koguda uusi relvi ja varustust ning arendada oma oskusi, et muutuda tugevamaks ja vastupidavamaks zombidega vastamiseks. Mäng pakub ka mitmekülgseid viise zombide vastu võitlemiseks, sealhulgas lähivõitlusrelvade, tulirelvade ja lõksude kasutamist.

Dead Island Riptide'i saab mängida üksi või koos teiste mängijatega, luues koostöörežiime ja võistlusi. Mängu keskne eesmärk on ellujäämine ning saare uurimine, avastades samal ajal uusi lugusid ja tegelasi.

Kokkuvõttes pakub Dead Island Riptide mängijatele adrenaliinipõhist ellujäämiskogemust zombide täis tropilisel saarel, kus tuleb võidelda, kohandada ja koostööd teha, et vastu pidada zombide hordidele.

Väljastamine: 23. aprill 2013
Arendaja: Techland
Koduleht: külasta
Liik: tulistamine
Platvorm: PC (Microsoft Windows, arvuti)
Teised platvormid: X360PS3

Hinnang mängule

Hinne: 0
Mängu hindamiseks logi sisse!

Nõuded

Soovitatav:
Operatsioonisüsteem: Windows XP/Vista/7
Protsessor: Intel Core 2 Duo 2.66 GHz
Mälu: 1GB RAM
Mahtu kõvakettal: 7GB
Videokaart: 1GB, nVidia GeForce 9600 GT või parem

Lisainfo

Lisatud: 31.05.2023 13:41 | Uuendatud viimati: 31.05.2023 13:41 | Ankeedi vaatamisi kokku: 83 | Vaata ka: Google otsing mängu Dead Island Riptide: Definitive Edition kohta

Kommentaarid

Kommenteeri

Vaata lisaks

Tutvu Eesti Kasiinosaitide Hetkeseisuga - Turuülevaade

Avasta viimaseid trende Eesti kasiinosaitidel ja online-hasartmänguturul. Mängijate eelistustest regulatsiooniuuringuteni – sukeldu mitmekesisesse maailma.

Täna, 28. novembril 2023 on Eestis pilves ilm

Täna, 28. novembril on Eestis pilves ilm. Sajab lund, tihedam on sadu Põhja-Eestis, mitmel pool tuiskab. Õhtu poole sadu harveneb ning kohati on selgimisi. Tuul pöördub itta ja kagusse 3-9, läänerannikul ja saartel puhanguti 12 m/s, põhjarannikul 4-10, puhanguti 15, ennelõunal kohati kuni 18 m/s, õhtul nõrgeneb. Õhutemperatuur on -3..-7, rannikul kuni -1°C.

Transpordiamet hoiatab hilisõhtul algava lumesaju eest - teeolud muutuvad väga keeruliseks

Transpordiamet ja ilmateenistus hoiatavad, et täna hilisõhtul jõuab ida poolt kohale uus lumesadu koos tugeva tuulega, mistõttu muutuvad teeolud eeloleval ööl ja homme päeval väga keeruliseks.

Täna, 27. novembril 2023 on Eestis pilves selgimistega ilm

Täna, 27. novembril on Eestis pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund, põhjarannikul ja saarte rannikul tuiskab, sisemaal on pinnatuisku. Õhtul jõuab Ida-Eestisse uus lumesajuala, mis laieneb aegamisi lääne suunas, tuiskab. Kirde- ja põhjatuul tugevneb 4-9, puhanguti 13, rannikul 5-12, puhanguti kuni 17, õhtul Virumaa rannikul kuni 14, puhanguti kuni 20 m/s. Õhutemperatuur on -2..-7°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused