Dead Island: Definitive Collection - PS4

Dead Island: Definitive Collection

Dead Island: Definitive Collection info

Dead Island on ellujäämismäng, mille tegevus toimub troopilisel kuurortsaarel nimega Banoi. Mängu levitajaks on Deep Silver ja arendajaks Techland. Mäng on saadaval lisaks Playstation 3 platvormile saadaval ka mängukonsoolidest Xbox 360 ja personaalarvutitele.

Mängija võtab enda kontrolli alla ühe neljast mängitavast tegelasest ning peab ellu jääma zombide invasiooni keskel. Mängu käigus tuleb täita erinevaid missioone, võidelda zombidega ning koguda relvi ja varustust. Mäng pakub ka koostöörežiimi, kus mängijad saavad ühendada jõud ja koos sõpradega zombide vastu võidelda.

Dead Island eristub teistest zombi-teemalistest mängudest oma avatud maailma ja relvade süsteemi poolest. Mängijad saavad kasutada erinevaid käsi- ja tulirelvi ning leiavad saarel ringi liikudes erinevaid parandusmaterjale, et oma relvi hooldada ja täiustada. Mängus on rõhuasetus ka meelelahutuslikul ja dünaamilisel võitlusel zombidega.

Dead Island avalikustati 2011. aastal ja sai populaarsust oma ainulaadse lähenemisviisi ja kaasahaarava mängukogemuse tõttu. Mängule järgnesid veel mitmed järjed ja spin-offid, sealhulgas Dead Island: Riptide ja Dead Island: Epidemic.

Väljastamine: 6. september 2011
Arendaja: Techland
Koduleht: külasta
Liik: tulistamine
Platvorm: PS4 (Sony PlayStation 4)
Teised platvormid: PCX360

Hinnang mängule

Hinne: 0
Mängu hindamiseks logi sisse!

Lisainfo

Lisatud: 31.05.2023 13:42 | Uuendatud viimati: 31.05.2023 13:42 | Ankeedi vaatamisi kokku: 249 | Vaata ka: Google otsing mängu Dead Island: Definitive Collection kohta

Kommentaarid

Kommenteeri

Vaata lisaks

Täna, 29. mail 2024 on Eestis muutliku pilvisusega ilm, esineb äikesevihma

Täna, 29. mail on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Paljudes kohtades sajab hoovihma. Sadu on mõnel pool tugev, on äikest ja rahet. Tuul on nõrk ja muutliku suunaga, äikese ajal on tugevaid puhanguid. Õhutemperatuur on 24..29, kohati rannikul ja sajupilvede all 20°C ümber. Eesti metsades püsib erakordselt suur tuleoht!

Täna, 28. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, sajab hoovihma mitmel pool

Täna, 28. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on äikest, sekka võib tulla rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s, äikesega kaasnevad tugevamad puhangud. Õhutemperatuur on 25..31, rannikul ja sajuhoogudes kohati 20°C ümber. Eesti metsades on erakordselt suur tuleoht!

Täna, 27. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 27. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s, äikese ajal on tuul puhanguline. Õhutemperatuur on 25..30, tuulele avatud rannikul 20°C ümber. Metsad on väga tuleohtlikud!

Täna, 25. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 25. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Pärastlõunal sajab kohati hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla ka rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s, äikese ajal on tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 23..29, tuulele avatud rannikul ja sajuhoogudes 17..22°C. Metsad on väga tuleohtlikud!

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused